داخلی صفحه کرمان خبر
 
دیدار حجت الاسلام والمسلمین شهیدی با نماینده ولی فقیه و امام جمعه کرمان
تاریخ انتشار : جمعه ۱۵ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۰۰
نماینده ولی فقیه، معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران با حجت‌الاسلام حسن علیدادی سلیمانی نماینده ولی فقیه و امام جمعه کرمان دیدار و گفت‌وگو کرد.
دیدار حجت الاسلام والمسلمین شهیدی با نماینده ولی فقیه و امام جمعه کرمان
 
به گزارش ایثار واحد استان کرمان، حجت الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی شامگاه دیروز پنجشنبه 14 دی ماه 96 در انتهای برنامه های دومین روز از سفر به استان کرمان، در دیدار صمیمانه با حجت‌الاسلام حسن علیدادی سلیمانی امام جمعه کرمان با اشاره به اقدامات انجام شده در طول سفر به این استان گفت: هدف عمده این سفر بررسی وضعیت ایثارگران زلزله‌زده است. در منطقه کوهبنان و راور از نزدیک شاهد وضعیت ایثارگران این منطقه بودیم و شرایط آن‌ها را بررسی کردیم و در روزهای آینده از جیرفت، کهنوج و همچنین بخشی از استان هرمزگان بازدید و با خانواده معظم شهدا و ایثارگران این مناطق دیدار خواهیم کرد.
نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران افزود: خوشبختانه ایثارگران توسط بنیاد شهید و امور ایثارگران تحت پوشش بیمه حوادث غیر مترقبه قرار دارند و خسارت وارد شده به این عزیزان تأمین می‌شود.
معاون رییس جمهور با اشاره به حادثه زلزله مشابه در استان کرمانشاه گفت: نمونه اقدامات حمایتی از ایثارگران زلزله زده پیش از این درباره حادثه استان کرمانشاه انجام شده است، البته باید توجه داشته باشیم که حجم خسارات وارد شده به ایثارگران در استان کرمانشاه بسیار گسترده‌تر از آسیب‌های وارده به ایثارگران در زلزله استان کرمان است و با توجه به کمتر بودن تعداد آسیب دیدگان، ان‌شاءالله شرایط این عزیزان در استان کرمان به زودی به مرحله مطلوبی خواهد رسید.
حجت الاسلام علیدادی سلیمانی نیز ضمن عرض خیر مقدم به ایشان ابراز امیدواری نمودند حضور حجت الاسلام و المسلمین شهیدی در استان باعث رفع مشکلات ایثارگران معزز مخصوصا در مناطق زلزله زده گردد.
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 231437