داخلی صفحه گلستان خبر
 
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گلستان:
امنیت امروز محصول خون شهداء است
تاریخ انتشار : شنبه ۱۶ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۱۶
چهاردهمین جلسه شورای معاونین با حضور نور محمد تربتی نژاد نماینده مردم شریف گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی برگزار شد.
امنیت امروز محصول خون شهداء است
 
به گزارش ایثار واحد گلستان : فاضلی مدیر کل بنیاد ضمن خوش آمد گویی به نماینده مردم شریف گرگان و آق قلا ، گزارشی از روند فعالیت های شاخص انجام شده بنیاد استان گلستان را عنوان و خاطر نشان کرد: در این جایگاهی که ما قرار داریم و همچنین تمام مدیران به ودیعه از شهدا دارند به درستی از این امانت نگهداری و خدمتگذار خوبی در برابر این عزیزان باشیم.
وی اذعان داشت : خانواده شهدا مظهر ایثار و فداکاری هستند و تکریم و تجلیل از آنها باید در برنامه مسئولان قرار بگیرد ، دیدار با جامعه ایثارگری وظیفه مسئولان و مایه دلگرمی آنها می شود چراکه امنیت امروز محصول خون شهداء است .
این مقام مسئول اشاره کرد: مسئولان به عنوان خادمان خانواده های معزز شهدا و ایثارگران با دیدار چهره به چهره می توانند تنها ذره ای از زحمات و مرارت های آنها بکاهد و دلجویی از پدران و مادران شهدا و ایثارگران وظیفه و تکلیف ملی برای مسئولان است.
 وی بیان داشت: ارزشمندی تشکیلات و رعایت انصاف و عدالت در خدمت رسانی ، تصمیم گیری بموقع و فارغ از هرگونه هیاهو ، انجام امور با برنامه و درایت در جهت رضایت مندی خداوند و خدمت گذاری به بهترین بندگان خدا از مهمترین اقدامات بنیاد استان گلستان بشمار می رود.
مدیر کل بنیاد با اشاره به اینکه مشقت کار در بنیاد، آرامش و لذت به ارمغان می آورد گفت: همدلی و تفاهم بین کارکنان از اهمیت ویژه ای برخوردار است و در این صورت سختیها به لذت بخش ترین کار در میان همکاران دلسوز تبدیل خواهد شد.
فاضلی با اشاره به پرداخت معوقات خانواده های شهدا و ایثارگران را یکی از مهمترین اقدامات بنیاد مرکز که با همت معاون رئیس جمهور ، نماینده ولی فقیه و مقام عالی بنیاد و عنایت ویژه مقام معظم رهبری و دولت تدبیر و امید صورت گرفت، گفت: با برنامه ریزی های صحیح و تخصصی بنیاد مرکز و پرداخت معوقات ایثارگران بسیاری از مشکلات جامعه هدف مرتفع و مراجعین در بنیادهای سراسر استانها و شهرستانها نیز ساماندهی شدند.
وی اجرای اردوگاه قرن آباد گرگان را از مهمترین پروژه های بنیاد استان دانست و اظهار داشت : این اردوگاه جزو سه اردوگاه بزرگ کشوری بنیاد شهیدو امور ایثارگران است که در سه فاز طراحی شده که فاز اول آن پیمانکار و تجهیز کارگاه و دو فاز بعدی تا پایان سال 97 به اتمام می رسد.
این مقام مسئول افزود: برای این اردوگاه 5 میلیارد تومان اعتبار در نظر گرفته شده است که تا کنون پانصد میلیون تومان جذب شده است.
مدیر کل بنیاد اضافه کرد: 12 سوئیت ، سالن آمفی تئاتر ، نماز خانه ، استخر ، آشپزخانه ، سرویس بهداشتی و زمین ورزشی برای ایت اردوگاه در نظر گرفته شده است که ظرفیت این اردوگاه سالانه پنج هزار نفر می باشد.

فاضلی با اشاره به تلاش همکاران در سال گذشته گفت : بنیاد شهید و امورایثارگران استان گلستان موفق به کسب رتبه برتر جشنواره شهید رجایی ارزیابی عملکرد بنیاد های سراسر کشور شد و همچنین  موفق به کسب رتبه برتر هجدهمین جشنواره شهید رجایی با شاخص گروه حمایتی، سلامت و بهداشت استان گلستان در سال 95 شده است .
وی اجرای طرح سپاس را از مهمترین برنامه های بنیاد استان برشمرد و افزود: از ابتدای اردیبهشت ماه سال جاری تا پایان آبان ماه 96 بیش از 6 هزار پانصدو هفده مورد از خانوادههای معظم شهداو ایثارگران دیدار شد.
در ادامه تربتی نژاد نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی  ضمن بیان خرسندی از حضور خود در این جلسه گفت: بنیاد یک نهاد انقلاب بسیار مهم با ماموریت و موضوعات خاص فرهنگی است .
این مقام مسئول ادامه داد : اگر به انقلاب و ارزش های آن معتقدیم باید بدانیم حفظ و تداوم انقلاب در گروی این ارزشها استمرار پیدا می کند.
وی ادامه داد: با گذر زمان و تغییر نسل ها و گذشت ارزش های والای فرهنگ ایثار و شهادت وظیفه خطیری به عهده این نهاد ارزشی است که نسل جدید را با نقش والای شهدا و ایثارگران آشنا نموده و این میسر نمی گردد با تلاش مجدانه مسئولین در اجرای برنامه های فرهنگی بمنظور  توسعه فرهنگ ایثار وشهادت در احاد جامعه بویژه به نسل جوان محقق میشود .
وی با اشاره به شاخص های مدیریتی گفت : باید کسانی در جایگاه مسئولیتی قرار بگیرند که از لحاظ اعتقادی باور به ارزش های فرهنگ ایثارو شهادت داشته باشند زیرا خانواده های شهداو ایثارگران دارای استعداد های ارزشی با لحاظ مادی و معنوی هستند و ما مدیون خون این عزیزان هستیم .
ضمنا در این جلسه هر یک از معاونین ستادی استان برنامه های شاخص حوزه کاری خود را تشریح کردند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 231521