معاون عمراني استانداري استان كهگيلويه وبويراحمد
ساماندهی 414 گلزار شهدا در کهگیلویه و بویراحمد/ اتمام طرح ساماندهی گلزار شهدا تا سال 97
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۲۰
معاون امور عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت:از مجموعه 551 گلزار در سطح استان 414 گلزار در قالب یک هزار و 709 مزار ساماندهی شده که افزون بر 92 درصد گلزار شهدای در استان ساماندهی شده‌اند.
 
به گزارش خبرنگار ايثار  از یاسوج، عزیز فیلی در نشست صبح امروز ساماندهی گلزار شهدای استان کهگیلویه و بویراحمد اظهار کرد: 551 گلزار شهدا در سطح استان وجود دارد که در این گلزارها یک هزار و 846 مزار شهید دیده شده است.
معاون امور عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: از مجموعه 551 گلزار در سطح استان 414 گلزار در قالب یک هزار و 709 مزار ساماندهی شده که افزون بر 92 درصد گلزار شهدای در استان ساماندهی شده‌اند.
وی ساماندهی گلزار شهدا را وظیفه دستگاه‌های استان دانست و عنوان کرد: دستگاه‌های دولتی و غیردولتی و خیرین ساماندهی گلزار شهدا را با کیفیت مناسب انجام دهند.
این مسؤول 8 درصد از گلزارهای شهدا را نیازمند ساماندهی دانست و افزود: میانگین کشوری در ساماندهی گلزار شهدا 76 درصد است که میانگین استان از کشور بالاتر است.
فیلی تصریح کرد: برخی از گلزار شهدا ممکن است با گذشت سال‌ها خراب شود که 39 گلزار شهدا با اعتبار 104 میلیون تومانی نیازمند ترمیم است.
معاون امور عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: تلاش شود همه گلزارهای شهدا تا سال 97 ساماندهی و تکمیل شود.
وی در بخش پایانی سخنان خود از همکاری سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان قدردانی کرد و گفت: این سازمان در سال جاری مبلغ دو میلیارد و 780 میلیون تومان اعتبار برای ساماندهی، احداث مراکز فرهنگی در جوار گلزار شهدا و یادمان شهدای گمنام شهر یاسوج اختصاص داده شده است.
انتهای پیام
کد مطلب: 231623
 


 
 
روز پرستار و همسر جانبازان
 

نرگس جلیلی، مشاور امور بانوان شاهد و ایثارگر ...