داخلی صفحه هرمزگان خبر
 
دیدار عمومی مدیرکل بنیاد شهید هرمزگان با خانواده شاهد و ایثارگر
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۳۵
دیدار عمومی مدیرکل بنیاد شهید هرمزگان با خانواده شاهد و ایثارگر
 
به گزارش ایثار واحد هرمزگان ، روز یکشنبه مورخ 17 دی ماه 96 محمـدرضا پاکدامن مدیرکل بنیاد شهید استان هرمزگان با جمعی از آزادگان که از شهرستانهای تابعه به این اداره کل عزیمت نموده بودند در یک دیدار عمومی بصورت چهره به چهره ملاقات نمودند .
پاکدامن در این دیدارها گفت : شما آزادگان که از یادگاران دوران دفاع مقدس هستید با صبوری و استقامت و تحمل مرارت و رنج اسارت ، قله های ایثار و از خود گذشتگی را فتح کردید و در لوح عزت و پایداری به وطن بازگشتید و شماها گنجینه های فرهنگ گهربار ایثار و شهادتید و فرهنگی که در دامن پرفیضش نسلها ، سرافرازانه زندگی خواهند کرد .
وی تصریح کرد شماها در زمان اسارت آنچنان در مقابل دشمنان بعثی مقاومت کردید که باعث درماندگی و زبونی شان شدید و ایثار ، رشادت از خود گذشتگی ، وحدت و انسجام را به بهترین شکل ممکن معنی کردید .
وی با بیان اینکه دفاع مقدس برگ های زرین فراوانی دارد خاطرنشان کرد: در سایه همین برگ های زرین است که امروز شاهد بیداری امت های اسلامی هستیم و مطمئناً اگر رشادت های شهداء ، آزادگان و جانبازان ایران اسلامی نبود امروز شاهد این تحولات در منطقه خاورمیانه و پیروزی اسلام بر کفر نیز نبودیم  .
انتهای پیام ./

 
کد مطلب: 231655
 


 
 
پژوهش زیربنای توسعه کشور
 

دکتر عبداله ارژندی؛ اداره کل روابط عمومی و اطلاع ...