داخلی صفحه اصفهان خبر
 
جلسه کمیته ایثار و شهادت ستاد بزرگداشت دهه فجر استان اصفهان برگزار شد
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۱۴
جلسه کمیته ایثار و شهادت ستاد بزرگداشت دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی استان اصفهان سال 1396 در بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اصفهان برگزار شد.
جلسه کمیته ایثار و شهادت ستاد بزرگداشت دهه فجر استان اصفهان برگزار شد
 
به گزارش ایثار اصفهان، جلسه کمیته ایثار و شهادت ستاد بزرگداشت دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی استان اصفهان در سال 1396 در خصوص هماهنگی و برنامه‌ریزی آیین‌های نکوداشت دهه مبارک فجر و 22 اسفند (روز بزرگداشت شهدا) با حضور اعضای کمیته و نمایندگان ادارات و دستگاه‌های اجرایی استان در اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اصفهان برگزار شد.
در ابتدای این جلسه سید علی قریشی معاون فرهنگی و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اصفهان طی سخنانی با درود به ارواح مطهر شهیدان و امام شهیدان(ره) با بیان اینکه استان اصفهان 213 شهید در دوران مبارزات قبل انقلاب تقدیم میهن اسلامی کرده از صبر، شکیبایی واستقامت خانواده‌های معظم شهیدان تقدیر کرد.
وی بر لزوم حفظ و صیانت از دستاوردهای والای انقلاب و نظام اسلامی و لزوم حفظ وحدت و انسجام و هوشیاری آحاد مردم در برابر توطئه‌های دشمنان که با هدف مأیوس کردن آن‌ها از نظام و انقلاب هستند، تأکید کرد.
در ادامه هر یک از نمایندگان ادارات و دستگاه‌های اجرایی اعضای کمیته به بیان برنامه‌ها و پیشنهادات خود پرداختند که پس از بحث و تبادل نظر مصوبات جمع‌بندی و جهت عملیاتی شدن آن ابلاغ شد.
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 231662