داخلی صفحه اصفهان خبر
 
معاون فرهنگی بنیاد استان به شهرستان فلاورجان سفر کرد
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۲۱
معاون فرهنگی و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اصفهان طبق برنامه سالیانه با سفر به شهرستان فلاورجان جهت آشنایی بیشتر با فعالیت‌های فرهنگی در بنیاد این شهرستان حضور یافت.
معاون فرهنگی بنیاد استان به شهرستان فلاورجان سفر کرد
 
به گزارش ایثار اصفهان، سید علی قریشی معاون فرهنگی و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اصفهان روز شنبه 16 دی ماه 96 طبق برنامه سالیانه با سفر به شهرستان فلاورجان جهت آشنایی بیشتر با فعالیت‌های فرهنگی در بنیاد این شهرستان حضور یافت.
وی ابتدا در جلسه ستاد شاهد دانشگاه آزاد فلاورجان شرکت کرد و از فعالیت‌های این ستاد و نحوه خدمت‌رسانی به جامعه ایثارگری این دانشگاه آشنا شد و پس از آن از حسینیه‌های شهید بازدید به عمل آورد؛ وی در ادامه سفر خود در آستان متبرک امامزاده سید محمد به دیدار حجت‌الاسلام هاشمی امام جمعه این شهر رفت و در این دیدار ضمن تجلیل از مقام والای شهدا و ایثارگران بر ضرورت معرفی هرچه بیشتر آثار و ارزش‌های والای دفاع مقدس به نسل جوان تأکید کرد.
حجت‌الاسلام هاشمی نیز از فعالیت‌های بنیاد در خدمت به خانواده شهدا و ایثارگر تجلیل و بر آمادگی مجموعه آستان متبرک امامزاده جهت میزبانی از اردوهای خانواده معظم شاهد و ایثارگر تأکید کرد.
در ادامه معاون فرهنگی و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اصفهان با حضور در گلزار شهدای شهر فلاورجان ضمن ادای احترام به مقام شامخ شهیدان والامقام از مرکز فرهنگی گلزار شهدای فلاورجان بازدید به عمل آورد و سپس در جلسه گزارش و هماهنگی امور فرهنگی بنیاد شهید شرکت کرد.
در این جلسه پس از ارائه گزارش فعالیت‌ها و چالش‌های فرهنگی بنیاد فلاورجان توسط رئیس بنیاد و کارشناسان فرهنگی، سید علی قریشی به بیان راهکارها و انتظارات و نیز افق آینده بنیاد پرداخت.
انتهای پیام/
کد مطلب: 231663