داخلی صفحه اصفهان خبر
 
بسته خبری هفته دوم دی‌ماه استان اصفهان-بخش دوم
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۱۳
تجمع جامعه ایثارگری خمینی‌شهر در محکومیت اغتشاشات، نخستین جلسه کمیته ایثارگران ستاد دهه فجر در خمینی‌شهر، دیدار رئیس بنیاد تیران و کرون با امام جمعه این شهرستان، پاسخ خانواده‌های شاهد و ایثارگر تیران و کرون به فتنه‌گران و کنگره بزرگداشت سردار شهید «علی فارسی» در کاشان از جمله مهمترین عناوین اخبار ایثار و شهادت استان اصفهان در هفته اول دی‌ماه 96 است.
بسته خبری هفته دوم دی‌ماه استان اصفهان-بخش دوم
 
به گزارش ایثار اصفهان، اخبار بنیاد شهید مناطق و شهرستان‌های استان اصفهان در هفته دوم دی‌ماه 96 به شرح زیر است.
تجمع جامعه ایثارگری خمینی‌شهر در محکومیت اغتشاشات
تجمع جامعه ایثارگری شهرستان خمینی‌شهر روز چهارشنبه 13 دی ماه 1396 با حضور خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران، رئیس و پرسنل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان خمینی‌شهر، مسئولین و دیگر اقشار مردم شهرستان در جهت محکومیت وقایع اخیر، حرکات مذبوحانه دشمن و ایادی داخلی عده‌ای اغتشاشگر و فرصت‌طلب و میثاق دوباره با ولایت در میدان امام خمینی (ره) برگزار شد. در اين مراسم حجت‌الاسلام سید عباس قریشی ارشد نظامی عقیدتی سیاسی ارتش در منطقه اصفهان، یزد و چهارمحال و بختیاری ضمن اشاره به وحدت و هوشیاری بیشتر مردم به ایراد سخنرانی پرداخت.

نخستین جلسه کمیته ایثارگران ستاد دهه فجر در خمینی‌شهر
جلسه كميته ايثارگران ستاد بزرگداشت 9 دی و دهه فجر انقلاب اسلامی شهرستان خمينی‌شهر روز سه‌شنبه 12 دی ماه 1396 با حضور ادارات شهرستان خمینی‌شهر در سالن شهدای كارمند بنياد شهيد خمينی‌شهر برگزار شد و پيشنهادات و برنامه‌های دستگاه‌های مختلف شهرستان جهت بزرگداشت حماسه 9 دی، روز بصيرت و ميثاق امت با ولايت و دهه فجر انقلاب اسلامی بررسی شد. مسعود مقتدايی رئيس بنياد شهيد و امور ايثارگران شهرستان خمينی‌شهر در ابتدای این جلسه به تجليل از حماسه 9 دی پرداخت و گفت: در 9 دی 1388 حماسه‌ای تجلی پيدا كرد كه در تاريخ كشور ثبت شد و بر ما لازم است اين حماسه را پاس بداريم و برای نسل‌های آينده بازگو كنيم.

دیدار رئیس بنیاد تیران و کرون با امام جمعه این شهرستان
حجت‌الاسلام حسین رشیدیان امام جمعه تیران و کرون روز چهارشنبه 13 دی ماه 96 در دیداربا رئیس و کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران این شهرستان گفت: خدمت به خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگر بزرگ‌ترین توفیق الهی است؛ در این دیدار مهرداد حسن‌پور رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران تیران و کرون با ارائه گزارشی از اقدامات و خدمات انجام شده در طول سال جاری، برگزاری استانی همایش ادبی شهید در شهرستان به مناسبت 22 اسفند ماه سالروز تأسیس بنیاد شهید، برنامه‌های ویژه دهه فجر و 5 اسفند ماه سالروز حماسه و ایثار شهرستان را از جمله برنامه‌های در دست اقدام بنیاد در ماه‌های پایانی سال عنوان کرد و در این راستا مشارکت و حضور دستگاه‌های اجرایی در این برنامه‌ها را خواستار شد.

پاسخ خانواده‌های شاهد و ایثارگر تیران و کرون به فتنه‌گران
خانواده‌های شاهد و ایثارگر شهرستان تیران و کرون دوشادوش مسئولین و مردم ولایت‌مدار، با حضور در راهپیمایی باشکوه روز جمعه 15 دی ماه 96 و اعلام انزجار از اقدامات اخیر فتنه‌گران و آشوب‌گران، پاسخ دندان‌شکنی به فتنه‌گران دادند و بار دیگر با آرمان‌های انقلاب، امام راحل و شهدا و ولایت فقیه تجدید میثاق کردند.

تجلیل از دانش‌آموزان ممتاز شاهد و ایثارگر جرقویه علیا
جلسه ستاد شاهد جرقویه علیا روز چهارشنبه 13 دی ماه 96  با حضور مسئولین آموزش و پرورش جرقویه علیا برگزار شد؛ در این جلسه به بررسی وضعیت تحصیلی دانش‌آموزان شاهد و ایثارگر پرداخته و برای ارتقای سطح تحصیلی آنان با استفاده از کلاس‌های تقویتی برنامه‌ریزی‌های لازم انجام شد که در پایان این جلسه از دانش‌آموزان ممتاز شاهد و ایثارگر با اهدای لوح تقدیر تجلیل شد.
                                                         
جلسه ستاد شاهد دانشگاه پیام نور شهر حسن‌آباد از بخش جرقویه علیا
جلسه ستاد شاهد دانشگاه پیام نور حسن‌آباد روزچهارشنبه 13 دی ماه 96 با حضور رئیس دانشگاه و رئیس بنیاد شهید جرقویه و معاون دانشگاه در محل دانشگاه پیام نور شهر حسن‌آباد از بخش جرقویه علیا تشکیل شد؛ در این جلسه ضمن بررسی وضعیت تحصیلی دانشجویان شاهد و ایثارگر، مقرر شد جلسات مشاوره فردی توسط رئیس دانشگاه به منظور افزایش انگیزه تحصیلی دانشجویان شاهد و ایثارگر برگزار شد.

کنگره بزرگداشت سردار شهید «علی فارسی» در کاشان
سردار جهادگر شهید حاج علی فارسی فرمانده کاشانی پشتیبانی و مهندسی جنگ جهاد سازندگی استان اصفهان به عنوان شهید شاخص بسیج کارمندان کشور در سال 96 معرفی شد؛ کنگره بزرگداشت سردار جهادگر شهید حاج علی فارسی به عنوان شهید شاخص کارمندی کشور و 1700 شهید شهرستان کاشان روز پنجشنبه، 21 دی ماه 1396 از ساعت 8:30 صبح در تالار فیض دانشگاه کاشان برگزار می‌شود.

انتهای پیام/
کد مطلب: 231666