داخلی صفحه اردبیل خبر
 
​مدیرکل بنیاد استان اردبیل
کارکنان بنیاد از سلامت اداری و سلامت نفس برخوردارند
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۰۶
مدیرکل بنیاد استان اردبیل در جلسه شورای اداری اداره بیناد شهرستان اردبیل با توصیه کارکنان به رعایت تقوی الهی و نظم و انضباط در کارها گفت: کارکنان بنیاد از سلامت اداری و سلامت نفس برخوردار هستند و با ایثارگری ارائه خدمت می کنند .
 
به گزارش ایثار واحد استان " اردبیل"، جلسه شورای اداری اداره بنیاد شهرستان اردبیل عصر  روز و شب گذشته یک شنبه 17 دی 96 با حضور یاسر شاهی مدیرکل و اعضای شورای معاونین بنیاد استان  ، رئیس و معاونین اداره بنیاد شهرستان اردبیل برگزار شد .
 مدیرکل بنیاد  استان در آغاز این جلسه با توصیه خود و کارکنان به رعایت تقوی الهی و نظم و انضباط در کارها گفت : لحاظ کردن مفاهیم تقوی و رعایت قوانین اداری در محیط کاری باعث می شود با روحیه ای ایثارگرانه در خدمت جامعه گرانقدر ایثارگری باشیم .  اگر فردی از روحیه ایثار و تعاون برخوردار نباشد نمی تواند در کار خود موفق باشد .
قانون راهکار و مسیر هر فعالیت را در بنیاد مشخص کرده است و ما مقید به رعایت قوانین و مقررات هستیم .
مدیرکل بنیاد تصریح کرد : مدیر دستگاه اجرایی باید در مورد مسائل اخلاقی و مالی حواسش جمع باشد .
شاهی با تاکید بر حفظ سعه صدر و تعامل برادرانه با خانواده های معظم شهدا و ایثارگران و همکاران خاطر نشان کرد : کارکنان بنیاد از سلامت اداری و سلامت نفس برخوردارند و این سلامت زبان زد خاص و عام است .
در این جلسه که از ساعت 30/14 شروع و تا ساعت 21 ادامه داشت با بررسی مسائل مطرح شده از سوی اعضا ، مصوبه های لازم برای تسهیل در امور خدمات رسانی به جامعه ایثارگری اتخاذ شد.
انتهای پیام./
 
کد مطلب: 231697