​همایش آموزشی پیام آوران ایثار برگزار می شود
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۹ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۰۲
مدیرکل فرهنگی و تبلیغات بنیاد با اعلام خبر برگزاری همایش آموزشی پیام آوران ایثار گفت: این همایش از تاریخ 23 الی 28 دی ماه در کردان کرج برگزار می شود .
​همایش آموزشی پیام آوران ایثار برگزار می شود
 
به گزارش «ایثار»، اسکندر یارنسب مدیر کل فرهنگی و تبلیغات بنیاد شهید و امور ابثارگران با بیان این که همایش آموزشی پیام آوران ایثار از تاریخ 23 الی 28 دی ماه در کردان کرج برگزار می شود، گفت: این همایش با حضور 300 نفر از سراسر کشور شامل مادران، همسران و فرزندان شهدا و جانبازان و آزادگان به تفکیک تحصیلات 84 نفر کارشناسی، 83 نفر کارشناسی ارشد، 41 نفر دکتری و 80 نفر سایر مدارک تحصیلی برگزار می شود.
وی ادامه داد: در این همایش 6 روزه 9 نفر از هر استان سراسر کشور، اصول و فنون سخنوری و روایت گری را آموزش خواهند دید و بعد از فراگیری برای روایتگری به اردوهای راهیان نور، دانشگاه ها، مدارس، ادارات و ... اعزام می‌شوند.
گفتنی است در این همایش، 16 نفر از اساتید برتر در موضوعات مختلف از جمله اخلاق در تبلیغ ایثار اجتماعی، اصول و مبانی روایتگری، چالش ها و موانع ترویج ایثار و شهادت، آثار و برکات دفاع مقدس، اصول و مبانی جنگ نرم، ریشه های تهاجم و دلایل و زمینه های پایان جنگ، اصول و فنون سخنوری، استراتژی استکبار جهانی و گروه های تکفیری، نقش زنان در انقلاب و دفاع مقدس و تاریخ شفاهی به آموزش مدعوین خواهند پرداخت.
انتهای پیام/
کد مطلب: 231766
 


 
 
روز دانشجو، سیره شهدا، تعالی دانشگاه
 

دکتر عبدالله ارژندی- اداره کل روابط عمومی و اطلاع‌رسانی...