شهیدان از مستحکم ترین هویت ملی و دینی برخوردار هستند
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۹ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۱۷
مدیرکل بنیاد البرز گفت: فرهنگ شهادت و زندگانی شهیدان مؤید آن است که شهیدان از مستحکم‌ترین هویت ملی و دینی برخوردار هستند که می‌توانند اسوه‌ای برای سایر جوانان در یافتن هویت واقعی خویش باشند.
شهیدان از مستحکم ترین هویت ملی و دینی برخوردار هستند
 
به گزارش «ایثار»، ابراهیم طاهرنژاد مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز و ابراهیم نگهبان رییس بنیاد ساوجبلاغ به همراه جمعی از مسئولین و خادمان شهدا در راستای ارج نهادن در قالب طرح سپاس به دیدار خانواده شهیدان «قاسم پورگل محمدی کارسیدانی» و شهیدان «علی و محمد فاضل فرد» رفتند و ضمن گفتگو به مشکلات آنان رسیدگی کردند.
طاهرنژاد در این دیدار با بیان اینکه شهیدان مقاومت و پویایی جامعه را تضمین کرده‌اند، گفت: در فرهنگ اسلام ارزشمندترین و گران‌بهاترین حرکت، شهادت است.
وی در ادامه افزود: فرهنگ شهادت و زندگانی شهیدان مؤید آن است که شهیدان از مستحکم‌ترین هویت ملی و دینی برخوردار هستند که می‌توانند اسوه‌ای برای سایر جوانان در یافتن هویت واقعی خویش باشند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز در پایان به انتخاب آگاهانه شهادت اشاره کرد و خاطرنشان ساخت: شهادت چنان حرارت، حرکت و تکانی را در افراد به وجود می‌آورد که سرانجام رشد و نمو حق و نابودی باطل را به‌طور احسن و اکمل در جامعه باعث می شود و با این اثر، اجتماع را از رکود و جمود و انزوا خارج می‌سازد و با تصفیه عمیق، پویائی و بالندگی و کمال جامعه تضمین خواهد شد.
انتهای پیام/ 
کد مطلب: 231773
 


 
 
روز دانشجو، سیره شهدا، تعالی دانشگاه
 

دکتر عبدالله ارژندی- اداره کل روابط عمومی و اطلاع‌رسانی...