بنیاد برای رفع مشکل اشتغال ایثارگران از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کند
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۹ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۴۲
مدیرکل بنیاد مرکزی گفت: مسئولین مربوطه در بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مرکزی در رفع مشکلات اشتغال‌زایی جامعه ایثارگران و معرفی افراد جویای کار به دستگاه‌های اجرایی از هیچ تلاش و کوششی دریغ نورزند.
به گزارش «ایثار»، محمدصادق دوخائی در نشست کارگروه اشتغال استان گفت: استان مرکزی یکی از قطب های مهم صنعت کشور است و سهم اشتغال این استان در کشور باید بیش از سایر استان ها باشد و تحقق این مهم همکاری همه دستگاه ها و نهادها را طلب می کند.
وی تاکید کرد: رونق کسب و کار با اشتغال های موجود محقق نمی شود و در این زمینه باید از ظرفیت های مختلف بهره گرفته شود.
دوخائی گفت: تغییر نوع نگاه به اشتغال ضرورتی اجتناب ناپذیر است که باید مورد توجه ویژه قرار گیرد. تمامی حوزه های بنیاد با توجه به قوانین جاری در حالت اجرایی متناسب و خوبی هستند و در حوزه تعاون جدی ترین موضوع اشتغال فرزندان ایثارگر است که این مهم نیازمند اجرای مقررات ثبت دقیق آمار و اطلاعات است.
وی در ادامه نخستین دغدغه بنیاد را آگاهی و تسلط کامل ادارات و موسسات بر قانون دانست و گفت: مطمئنآ برای رسیدن به اهداف بالاتر باید بهره وری را افزایش داد و این موضوع با ارتقای دانش و افزایش توانایی‌ها و ظرفیت‌های مدیران و کارکنان با تکیه بر آموزش در راستای افزایش میزان رضایت مندی ایثارگران خواهد بود.
دوخائی افزود: دستگاه‌های مربوطه طی سالیان گذشته تلاش‌های بسیاری در جهت رفع مشکلات ایثارگران انجام دادند، البته مدیریت کردن مشکلات ایثارگران به عنوان قشر زحمت‌کش بسیار مشکل بوده و باید خدمات رسانی به آنها به صورت جامع انجام شود.
دوخائی با بیان اینکه امروز اشتغال‌ از مهمترین دغدغه‌های جوانان است گفت: مسئولین مربوطه در بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مرکزی نیز در رفع مشکلات اشتغال‌زایی جامعه ایثارگران و معرفی افراد جویای کار به دستگاه‌های اجرایی از هیچ تلاش و کوششی دریغ نورزند.
گفتنی است کارگروه اشتغال استان با حضور استاندار و سایر اعضا روز دوشنبه 18 دی ماه 96 تشکیل شد.
انتهای پیام/
 
 
کد مطلب: 231789
 


 
 
روز دانشجو، سیره شهدا، تعالی دانشگاه
 

دکتر عبدالله ارژندی- اداره کل روابط عمومی و اطلاع‌رسانی...