جانبازان مروج ارزش های شهدا در جامعه هستند
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۹ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۱۹
مدیرکل بنیاد خراسان رضوی گفت: جانبازان امروز عهده دار انتقال ارزش و آرمان های شهدا و امام راحل در جامعه هستند و در بصیرت افزایی جوانان نقش بسزایی دارند.
جانبازان مروج ارزش های شهدا در جامعه هستند
 
به گزارش «ایثار»، حجت الاسلام حسین معصومی ظهر امروز 19 دی ماه در دیدار با جانباز «علی اصغر قربی» و خانواده شهید «مهدی حبیبی» ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا گفت: خانواده شهدا و ایثارگران نسبت به ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه به ویژه در بین نسل جوان مسئول هستند.
وی خاطر نشان کرد: جانبازان امروز عهده دار انتقال ارزش و آرمان های شهدا و امام راحل در جامعه هستند و در بصیرت افزایی جوانان نقش بسزایی دارند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی خطاب به خانواده شهید حبیبی گفت: یقیین داشته باشید ایثارگری شما به درگاه حق محفوظ است و فداکاری و مقاومت شما در برابر مشکلات کمتر از شهدا نیست.
وی افزود: تمامی برنامه ها با نام و خاطره شهدا در ایران اسلامی برگزار می شود تا رشادت ها و دلاوری های شهدا در جامعه زنده بماند.
گفتنی است شهید مهدی حبیبی در 26 مرداد 1348 در شهرستان کلات چشم به جهان گشود و در 12 تیر 1365 در پاسگاه زید به مقام رفیع شهادت نائل آمد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 231811
 


 
 
روز دانشجو، سیره شهدا، تعالی دانشگاه
 

دکتر عبدالله ارژندی- اداره کل روابط عمومی و اطلاع‌رسانی...