خانواده های شهدا در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت نقش مهمی دارند
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۵۶
مدیرکل بنیاد استان ایلام گفت: خانواده های شهدا در ترویج و اشاعه فرهنگ ایثار و شهادت و پاسداری از آرمان های امام راحل و دستاوردهای خون شهدا در کشور مهمترین نقش را ایفا می کنند.
خانواده های شهدا در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت نقش مهمی دارند
 
به گزارش «ایثار»، سلیمان رستمیان در دیدار با خانواده شهدای شهرستان ملکشاهی با بیان اینکه مقام شهادت با هیچ یک از پاداش های دنیوی قابل مقایسه نیست، عنوان کرد: خانواده های شهدا الگو و نمونه آشکار ایثار و مقاومت و سرمایه های جاوید نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند که از مهمترین داشته ها و دارایی خود یعنی فرزندانشان در راه تثبیت آرمان های انقلاب گذشتند.
مدیرکل بنیاد استان ایلام افزود: خانواده های شهدا در ترویج و اشاعه فرهنگ ایثار و شهادت و پاسداری از آرمان های امام راحل و دستاوردهای خون شهدا در کشور مهمترین نقش را ایفا می کنند.
وی در ادامه بیان داشت: ترسیم و تبیین سیره و روش زندگی شهدا از نیازهای امروز جامعه است که باید جوانان را به این مسیر هویت بخش سوق داد.
رستمیان افزود: این دیدارها هیچ وقت جای خالی فرزندان و پدران خانواده های شهدا را پر نخواهد کرد، ولی با این وجود خواهد توانست قدم مثبتی در حل شدن دغدغه و مشکلات آنها بردارد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 231825
 


 
 
روز دانشجو، سیره شهدا، تعالی دانشگاه
 

دکتر عبدالله ارژندی- اداره کل روابط عمومی و اطلاع‌رسانی...