نماینده ولی فقیه در استان خراسان شمالی:
صبوری و شکوری مردم 2 عامل موثر در پیروزی انقلاب و شکل گیری ایام ا... دهه فجر
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۵۰
تقدیر از مادر شهیددوران پیروزی انقلاب علی تقویان در ستاد گرامیداشت دهه فجر
صبوری و شکوری مردم 2 عامل موثر در پیروزی انقلاب و شکل گیری ایام ا... دهه فجر
 
به گزارش ایثار واحد خراسان شمالی در ستاد گرامیداشت ایام ا... دهه مبارک فجر استان با حضور استاندار ، نماینده ولی فقیه ، سرپرست بنیاد استان ، ودیگر مسئولین استانی و اعضای ستاد از مادر شهید علی تقویان تجلیل گردید.
نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی و امام جمعه بجنورد در این نشست گفت: در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی باید تلاش شود برنامه های باشکوه تری برای تبیین دستاوردهای نظام و انقلاب اجرا شود.
حجت الاسلام یعقوبی 2 عامل موثر در پیروزی انقلاب و شکل گیری ایام ا... دهه فجر را صبوری و شکوری مردم دانست و بر تداوم این دو مشخصه برای حفظ و بقای نظام و انقلاب تأکید کرد. وی هم چنین مقاوم سازی اقتصاد و فرهنگ در برابر توطئه های دشمنان را ضروری دانست.
مقام عالی دولت در خراسان شمالی در ادامه به تشریح دیدگاه خود در خصوص استقلال فرهنگی پرداخت و با بیان این که اسلام دینی بر پایه تبلیغ است، گفت: در عرصه مبارزه با جنگ نرم با دیوارکشیدن به دور خود به جایی نمی رسیم بلکه باید خود را مجهز کنیم.
صالحی درباره شعار آزادی هم تصریح کرد: آزادی به معنای آزادی اقلیت در برابر اکثریت و آزادی اعتراض و مطالبه گری است نه اغتشاش و تخریب.
لازم به یاداوری است شهید علی تقویان در راهپیمایی روز هفتم بهمن سال 57در شیروان با گلوله مستقیم مجروح و30بهمن همان سال  در مشهد به شهادت رسید.روحش شادو یادش گرامی باد.
کد مطلب: 231848
 


 
 
روز پرستار و همسر جانبازان
 

نرگس جلیلی، مشاور امور بانوان شاهد و ایثارگر ...