خدمت به خانواده های شهدا و ایثارگران یک توفیق بزرگ است
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۰۶
مدير كل بنياد مازندران با بيان اينكه خدمت همراه با تكريم ارزشمند است، افزود: خدمت به خانواده هاي عزيز شهدا و ايثارگران يك توفيق بزرگ است و اين روحيه خدمت رساني بايد در وجود همه مديران و مسئولان دستگاه ها توسعه پيدا كند.
خدمت به خانواده های شهدا و ایثارگران یک توفیق بزرگ است
 
به گزارش «ايثار»، عباسعلی رضايی مديركل بنياد شهيد و امور ايثارگران مازندران روز سه شنبه 19 دی ماه 96 پس از ملاقات عمومی با ايثارگران استان با بيان اينكه بايد قدر خدمت در بنياد را بدانيم، گفت: همه ما به عنوان خادم خانواده های معظم شهدا، جانبازان و آزادگان با روحيه جهادی و نگاه ارزشی به اين عزيزان خدمت كنيم.
وی با اشاره به اينكه رسيدگی به درخواست های ايثارگران بايد در اولويت قرار گيرد، اظهار داشت: پاسخگويی ما به ايثارگران بايد شفاف باشد به گونه ای كه رضايت ايثارگر را به همراه داشته باشد.
مديركل بنياد مازندران با بيان اينكه خدمت همراه با تكريم ارزشمند است، افزود: خدمت به خانواده های عزيز شهدا و ايثارگران يك توفيق بزرگ است و اين روحيه خدمت رسانی بايد در وجود همه مديران و مسئولان دستگاه ها توسعه پيدا كند.
رضايی گفت: خدمتگزاری به خانواده های معظم شهدا، جانبازان و آزادگان و گشودن گره از مشكلات آنان با عمل همراه باشد.
مديركل بنياد شهيد و امور ايثارگران مازندران اظهار داشت: باید در جهت خدمت رسانی به خانواده های شهدا و ايثارگران با تلاش و توان مضاعف، دغدغه های آنان را برطرف كنيم.
در این ملاقات عمومی مسائل و مشكلات بيش از 110 تن از والدين، هسران و مادران شهدا، جانبازان و آزادگان استان در زمينه های درمان، مسكن، اشتغال، مورد رسيدگی قرار گرفت.
انتهای پيام/
کد مطلب: 231857
 


 
 
روز دانشجو، سیره شهدا، تعالی دانشگاه
 

دکتر عبدالله ارژندی- اداره کل روابط عمومی و اطلاع‌رسانی...