دیدار با خانواده‌های ایثارگران سرلوحه فعالیت‌های مسئولان باشد
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۲۲
مدیرکل بنیاد شهرستان های تهران گفت: تکریم و تعظیم شعائر انقلاب اسلامی و دفاع مقدس بر همگان واجب است و مسئولان باید سنت دید و بازدید از خانواده‌های شهدا و ایثارگران را سرلوحه فعالیت‌های خود قرار دهند.
دیدار با خانواده‌های ایثارگران سرلوحه فعالیت‌های مسئولان باشد
 
به گزارش «ایثار»، نادر نصیری در ادامه طرح سپاس 2 در شهرستان ملارد در دیدار با خانواده شهید «هادی غلامی» با تاکید بر حفظ ارزش‌های ایثار و شهادت در جامعه اسلامی اظهار داشت: خانواده‌های شهدا و جانبازان که یادگاران دفاع مقدس هستند باید پاس داشته شوند.
وی با بیان اینکه دیدار با خانواده های شهدا از افتخارات ما است، افزود: تکریم و تعظیم شعائر انقلاب اسلامی و دفاع مقدس بر همگان واجب است و مسئولان باید سنت دید و بازدید از خانواده‌های شهدا و ایثارگران را سرلوحه فعالیت‌های خود قرار دهند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان‌های استان تهران در این دیدار با تجلیل از صبر، ایثار و فداکاری‌های خانواده معظم شهیدان، جانبازان و ایثارگران عنوان کرد: خانواده شهدا، فرزندان برومند خود را در زمانی که کشور به آنها نیاز داشت در راه اسلام و انقلاب تقدیم کردند و این اجری بی‌پایان در نزد خدای متعال دارد.
نصیری با بیان اینکه مردم ایران قدردان ایثار و فداکاری شهدا و خانواده‌های معزز آنان هستند و می‌دانند اگر این ایثارها نبود کشور و انقلاب حفظ نمی‌شد، گفت: رسیدگی به خانواده شهدا و پیگیری حال آنها برای همه لازم است؛ چراکه نیاز روحی و روانی ما را تأمین می‌کند.
وی بیان کرد: امروز دشمنان با وجود همین شهدا است که نمی‌توانند چشم طمع به کشور داشته باشند و به این باور رسیده‌اند که نسل های امروزی و فرزندان همین شهدا، ادامه‌دهنده راه شهدا هستند زیرا قطره قطره خون شهدا برای ملت ایران ارزشمند و پایدار است.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان‌های استان تهران در پایان خاطرنشان کرد: ایثار و از خود گذشتگی شهیدان و خانواده‌هایشان باعث عزت، افتخار و سربلندی ایران اسلامی است.
انتهای پیام/
کد مطلب: 231858
 


 
 
روز پرستار و همسر جانبازان
 

نرگس جلیلی، مشاور امور بانوان شاهد و ایثارگر ...