تسلط پرسنل بنیاد به قانون جامع خدمات رسانی، کمک به ایثارگران است
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۵۰
مدیرکل بنیاد خراسان رضوی گفت: اگر پرسنل بنیاد به قانون خدمات رسانی به ایثارگران تسلط داشته باشند می توانند به راحتی خانواده شهدا و ایثارگران را برای حل مشکلات راهنمایی کنند.
تسلط پرسنل بنیاد به قانون جامع خدمات رسانی، کمک به ایثارگران است
 
به گزارش «ایثار»، حجت الاسلام حسین معصومی در دهمین سفر شهرستانی خود به درگز در جمع پرنسل بنیاد این شهرستان حضور یافت و ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا گفت: مناسب سازی، ساخت و بهسازی گلزارها باید در کمیته برنامه ریزی شهرستان تصویب و با سرعت بیشتری انجام شود.
وی خطاب به ایثارگران همکار تصریح کرد: همه ما باید خدمتگزار خانواده های شهدا و ایثارگران باشیم و جامعه ایثارگری ارباب و ما نوکر آنان هستیم.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی افزود: بخشی از وقت خود را برای قوانین و دستورالعملهای ایثارگران قرار دهید تا بتوانید به صورت شفاف به جامعه ایثارگری کمک و راهنمایی کنید و مانع سردرگمی ایثارگران در ادارات شوید.
وی در همین راستا خاطر نشان کرد: به خواسته ها و نیازهای ایثارگران توجه کنید و تا هرجایی که قانوان اجازه می دهد جامع عمل بپوشانید.
حجت الاسلام معصومی بیان کرد: در عمل، گفتار و رفتار پرسنل بنیاد باید تکریم جامعه ایثارگری دیده شود و طرح سپاس به صورت مستمر توسط بنیاد با همکاری سایر دستگاه ها صورت پذیرد.
وی نسبت به رفع مشکلات جامعه ایثارگران تاکید کرد و گفت: ایثارگر نباید به خاطر یه کار کوچک و یا نامه اداری به مشهد بیاید زیرا بسیاری از جانبازان و والدین شهدا با مشکلات جسمی و کهولت سن مواجه هستند و رفت و آمد برای این عزیزان بسیار مشکل خواهد بود.
گفتنی است شهرستان درگز 365 شهید 664 جانباز و 35 آزاده تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران کرده است.
انتهای پیام/
کد مطلب: 231859
 


 
 
روز دانشجو، سیره شهدا، تعالی دانشگاه
 

دکتر عبدالله ارژندی- اداره کل روابط عمومی و اطلاع‌رسانی...