احترام به خانواده های شهدا عبادت محسوب می شود
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۰۷
استاندار مازندران با اشاره به اينكه خانواده های شهدا قوت قلب همه ما هستند، گفت: احترام به خانواده های شهدا عبادت محسوب می شود.
احترام به خانواده های شهدا عبادت محسوب می شود
 
به گزارش «ايثار»، محمد اسلامی استاندار مازندران به همراه عباسعلی رضايی مديركل بنياد شهيد و امور ايثارگران استان مازندران روز سه شنبه نوزدهم دیماه در شهرستان مياندرود از والدين شهيد گرانقدر هادی محمدزاده ديدار و از صبر و پايداری اين عزيزان تكريم و تجليل به عمل آورد.
اسلامی در اين ديدار روحيه ايثارگری و جهاد و شهادت را از خصوصيات بارز اين خانواده گرانقدر دانست و گفت: شما عزيزان چراغ هدايت و راهنمای جامعه هستيد و امروز جامعه به وجود شما پدران و مادران فداكار شهدا نيازمند است.
استاندار مازندران با اشاره به اينكه خانواده های شهدا قوت قلب همه ما هستند، گفت: احترام به خانواده های شهدا عبادت محسوب می شود. خانواده های شهدا فرزندانی با تقوی و مؤمن تربيت و تقديم نظام کردند، لذا در پيشگاه خداوند عزيز هستند. 
گفتنی است پدر شهيد محمدزاده و دو تن از برادران شهيد نيز جانباز دوران دفاع مقدس و مدافع حرم هستند. شهيد گرانقدر هادی محمدزاده در سال 65 در عمليات كربلا 4 در ام الرصاص به شهادت رسيد. 
شهرستان مياندرود 226 شهيد گرانقدر تقديم نظام مقدس جمهوری اسلامی ايران كرده است.
انتهای پيام/
کد مطلب: 231863
 


 
 
روز دانشجو، سیره شهدا، تعالی دانشگاه
 

دکتر عبدالله ارژندی- اداره کل روابط عمومی و اطلاع‌رسانی...