نظام اسلامی به همت ایثارگران ماندگار شده است
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۲۳
استاندار کرمانشاه گفت: خدمتگزاری مسئولین در مقابل ایثارگری های شما حقیقتأ قطره ای در برابر دریای فداکاری شما مدافعان اصلی نظام است و این نظام به همت مردان بزرگی چون شما، ماندگار شده است.
نظام اسلامی به همت ایثارگران ماندگار شده است
 
به گزارش «ایثار»، در ادامه دیدارهای مسئولین استان کرمانشاه از جامعه ایثارگری استان که در قالب طرح سپاس انجام می پذیرد، هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه شامگاه دوشنبه 18 دیماه 96 به همراه حجت الاسلام هادی عسگری مدیرکل بنیاد کرمانشاه با حضور در منزل دوتن از جانبازان گرانقدر 70 درصد «محمد مراد کیانی» و «امیدعلی نجفی» از این عزیزان تجلیل کرد.
در این دیدار که جعفر همتی مشاور عالی استاندار و جواد پور امین رییس بنیاد شهرستان کرمانشاه نیز حضور داشت، بازوند ثبات و آرامش نظام و کشور را حاصل مجاهدت های شهدای والامقام، جانبازان صبور و آزادگان سرافراز و خانواده های ایثارگر این عزیزان دانست و گفت: با حضور در جمع عزیزان ایثارگر از شما روحیه گرفته و عزم ما را برای خدمت به جامعه اسلامی دو چندان می کند.
بازوند اظهار داشت: خدمتگزاری مسئولین در مقابل ایثارگری های شما حقیقتأ قطره ای در برابر دریای فداکاری شما مدافعان اصلی نظام است و این نظام به همت مردان بزرگی چون شما، ماندگار شده است.
استاندار کرمانشاه ادامه داد: این همت بلند ایثارگران است که جوانان را در جامعه امیدوار کرده است. حضور با صلابت شما در واقع نیروی محرکه ای مناسبی برای کشور است.
در ابتدای این دیدار حجت الاسلام عسگری مدیرکل بنیاد کرمانشاه نیز از جانبازان به عنوان الگوهای بی بدیلی یاد کرد که جوانان جامعه به وجود آنها نیازمند است.
مدیرکل بنیاد کرمانشاه افزود: جانبازان عزیز شهدای زنده ای هستند که لحظه به لحظه عمر این عزیزان شهادت است اینان مردان بزرگی هستند که دیروز در میدان رزم و امروز در عرصه های مختلف سیاسی، اجتماعی و فرهنگی درجامعه با شور و نشاط حضور دارند و مایه افتخار و مباهات کشور هستند.
در ادامه این دیدار از این دوجانباز عزیز تجلیل و قدردانی به عمل آمد.
انتهای پیام/
 
 
کد مطلب: 231869
 


 
 
روز دانشجو، سیره شهدا، تعالی دانشگاه
 

دکتر عبدالله ارژندی- اداره کل روابط عمومی و اطلاع‌رسانی...