ضرورت دیدار و سرکشی از خانواده شهدا و ایثارگران قزوین تا پایان سال
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۵۲
مدیرکل بنیاد قزوین به اهمیت دیدار با خانواده‌های شهدا و ایثارگران اشاره کرد و گفت: با توجه به اینکه در پایان سال قرار داریم باید کارکنان در فرصت باقی‌مانده با همه والدین و همسران شهدا دیدار کنند.
ضرورت دیدار و سرکشی از خانواده شهدا و ایثارگران قزوین تا پایان سال
 
به گزارش «ایثار»، غلامرضا حقایق‌پور، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین در جلسه شورای اداری بنیاد استان که در بنیاد شهرستان البرز برگزار شد، به سالروز وفات آیت‌الله اکبر هاشمی‌رفسنجانی اشاره کرد و گفت: این روحانی بزرگوار یار دیرین انقلاب، امام و رهبری و همواره در صف مقدم دفاع از آرمان‌های انقلاب بود.
وی به وام مسکن جامعه ایثارگران اشاره کرد و گفت: کارکنان بنیاد باید افراد واجد شرایط و اولویت‌دار را شناسایی کنند تا به محض اعلام پرداخت وام در سال جاری، ابتدا به آنها پرداخت شود.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین با اشاره به واگذاری زمین به ایثارگران واجد شرایط و ایجاد مرکز فرهنگی در گلزار شهدا افزود: کارکنان بنیاد باید هماهنگی‌های لازم را با شهرداری به منظور اجرای این موضوعات انجام دهند.
حقایق‌پور به اهمیت دیدار با خانواده‌های شهدا و ایثارگران اشاره کرد و گفت: با توجه به اینکه در پایان سال قرار داریم باید کارکنان در فرصت باقی‌مانده با همه والدین و همسران شهدا دیدار کنند.
در ادامه این جلسه، مجید عظیمی رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان البرز مطالبی پیرامون احداث المان شهدای مفقودالاثر، برگزاری جلسه‌های ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و برپایی نشست صمیمی مدیرکل بنیاد قزوین و فرمانداری البرز با فرزندان شاهد بیان کرد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 231897