پيكر روحاني شهيد سيد باقر حسين در بهشهر تشييع شد
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۲۰
پيكر مطهر روحانی شهيد جاويد الاثر سيد باقر حسينی كه درسال 67 در جزيره مجنون به شهادت رسیده بود، پيش از ظهر چهارشنبه 20 دي ماه در بهشهر تشييع شد.
پيكر روحاني شهيد سيد باقر حسين در بهشهر تشييع شد
 
به گزارش «ايثار»، پيكر مطهر روحانی شهيد جاويد الاثر سيد باقر حسينی كه درسال 67 در جزيره مجنون به شهادت رسیده بود، پيش از ظهر امروز 20 دي ماه در بهشهر تشييع شد.
امت ولايي و قدرشناس بهشهر پيكر پاك روحاني شهيد سيد باقر حسيني را در زير بارش باران و بر روي دستان خود از مقابل بيمارستان امام (ره) بهشهر تا پارك ملت تشييع كردند و پس از اقامه نماز جهت خاكسپاري به روستاي گرنام اين شهرستان  انتقال پافت.
مدير كل بنياد مازندران در حاشيه مراسم تشييع جنازه گفت: روحاني شهيد سيد باقر حسيني از شهداي تازه تفحص شده است كه پيكر مطهر اين شهيد بزرگوار پس از 29 سال به وطن بازگشت.
وي تصريح كرد: مراسم شب وداع با شهيد گرانقدر سيد باقر حسيني شامگاه روز گذشته بعد از نماز مغرب و عشاء در مسجد امير المؤمنين بهشهر برگزار شد.
مدير كل بنياد مازندران اظهار داشت: شهدا به كشور امنيت، آرامش و هويت بخشيدند و امروز وظيفه ما زنده نگه داشتن ياد و نام شهدا و انتقال اهداف شهدا به نسل هاي آينده است.
گفتني است مدير كل بنياد شهيد و امور ايثارگران استان مازندران پس از آن به همراه معاون بهداشت و درمان بنياد مازندران در بيمارستان امام خميني(ره) شهرستان ساري از جانباز سرافراز قطع نخاعي سيد مصطفي علمدار عيادت نموده و روند درمان اين جانباز عزيز را از نزديك پيگير شدند.
انتهاي پيام/
کد مطلب: 231909