انتصاب سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کردستان
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۲۳
با حکم نماینده ولی فقیه، معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران رضا نجفی به عنوان سرپرست اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کردستان منصوب شد.
انتصاب سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کردستان
 
به گزارش «ایثار»، طی حکمی از سوی حجت الاسلام والمسلمین سید محمد علی شهیدی، رضا نجفی به عنوان سرپرست اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کردستان منصوب شد و مراسم تکریم محمد سلیمانی مدیرکل سابق بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کردستان و معارفه رضا نجفی به عنوان سرپرست بنیاد استان کردستان روز چهارشنبه 20 دی ماه با حضور محمود پاکدل مشاور عالی و دستیار ویژه رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران، حسن مصلحی مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد بنیاد شهید و امور ایثارگران و مسئولان بنیاد استان برگزار شد.
مشاور عالی و دستیار ویژه رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران در این مراسم با اشاره به وظایف بنیاد در اساسنامه این نهاد تصریح کرد: بنیاد شهید و امور ایثارگران وظیفه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و خدمات‌رسانی به خانواده معظم شهدا و ایثارگران را بر عهده دارد و همه مدیران و کارکنان بنیاد نیز در این جهت تلاش می‌کنند.
محمود پاکدل افزود: ایثارگران ارزشمندترین قشر جامعه و بنیاد شهید و امور ایثارگران افضل نهادها است و خدمات بنیاد نمی‌تواند پاسخگوی صبر، ایثار، گذشت و فداکاری این عزیزان باشد و همه کارکنان بنیاد باید در جهت سپاسگزاری از ایثارگران عزیز نهایت تلاش خود را به کار گیرند.
وی در پایان از تلاش‌ها و زحمات محمد سلیمانی مدیر کل سابق بنیاد شهید و امور ایثارگران در طول خدمت تشکر کرد و رضا نجفی را به عنوان سرپرست بنیاد استان کردستان معرفی کرد.
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 231916