داخلی صفحه خوزستان خبر
 
تشکیل جلسه شورای اداری بنیاد شهید و امور ایثارگران خوزستان با حضور معاون تعاون بنیاد مرکز
تاریخ انتشار : شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۰۰
شورای اداری بنیاد شهید و امور ایثارگران خوزستان، با حضور معاون تعاون بنیاد مرکز تشکیل جلسه داد.
تشکیل جلسه شورای اداری بنیاد شهید و امور ایثارگران خوزستان با حضور معاون تعاون بنیاد مرکز
 
شورای اداری بنیاد شهید و امور ایثارگران خوزستان با حضور معاون تعاون بنیاد مرکز تشکیل جلسه داد.
جلسه شورای اداری بنیاد شهید و امور ایثارگران خوزستان، روز پنجشنبه 21 دیماه 1396با با حضور مهدی ایزدی معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور ، جمعی از مدیران کل و مشاورین حوزه معاونت تعاون بنیاد مرکز در محل سالن اجتماعات موسسه فرهنگی طلاییه اهواز تشکیل شد.
در این جلسه که مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران خوزستان، معاونین و روسای ادارات بنیاد شهرستان ها و ستاد استان نیز حضور داشتند ، مهندس فرجیان ضمن قدردانی از حضور معاون تعاون بنیاد مرکز و هیئت همراه و سایر حضار، گزارش اجمالی از وضعیت جامعه ایثارگری استان و همچنین فعالیت های انجام شده و در دست اقدام را ارائه نمود.
در این جلسه مهندس ایزدی معاون تعاون بنیاد مرکز نیز ضمن ابراز خرسندی از سفر به استان خوزستان و حضور در جمع خادمین شهدا و ایثارگران آخرین وضعیت خدمات و برنامه‌های بنیاد و دستورالعمل های جاری را تشریح و اظهار امیدواری کرد که با تدابیر تازه و همت و تلاش همکاران زمینه ارتقاء خدمات بنیاد فراهم شود.
آقای ایزدی در ادامه با اشاره به کسب رتبه سوم کشوری در حوزه اشتغال ، رتبه چهارم در حوزه مسکن، رتبه هشتم در امور گلزارها و رتبه 10 در حوزه مددکاری که ارتقاء جایگاه استان طی دو سال گذشته را در پی داشته است، با اهداء لوح تقدیر مدیر کل بنیاد و معاون تعاون بنیاد استان خوزستان تقدیر نمود.
در همین خصوص مدیران کل تابعه حوزه معاونت تعاون بنیاد مرکز نیز از روسای ادارات ستاد استان تقدیر کردند.
در جلسه شورای اداری بنیاد شهید و امور ایثارگران خوزستان، پس از سخنان و ارائه گزارش سیدمعصومی معاون تعاون بنیاد استان، سیاحی رئیس بنیاد هویزه به نمایندگی از شهرستان های تابعه استان، گزارشی از روند اجرایی فعالیت های بنیاد و برخی مسائل و مشکلات موجود ارائه کرد.
سخنرانی و جمع بندی موارد مطروحه توسط مهندس ایزدی بخش پایانی این نشست بود.
کد مطلب: 231990
 


 
 
روز دانشجو، سیره شهدا، تعالی دانشگاه
 

دکتر عبدالله ارژندی- اداره کل روابط عمومی و اطلاع‌رسانی...