داخلی صفحه کرمانشاه خبر
 
ملاقات مدیرکل بنیاد کرمانشاه با 300 ایثارگر شهرستان سرپل ذهاب
تاریخ انتشار : شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۰۶
در اقدامی هماهنگ، مدیران کل ادارات استان کرمانشاه، مسائل و مشکلات آسیب دیدگان از زلزله در شهرستان سرپل ذهاب را مورد بررسی قرار دادند.
ملاقات مدیرکل بنیاد کرمانشاه با 300 ایثارگر شهرستان سرپل ذهاب
 
به گزارش ایثار"واحدکرمانشاه" در پی هماهنگی به عمل آمده از سوی استانداری کرمانشاه مبنی بر حضور تمامی مدیران کل استان در چهارشنبه نوزدهم دیماه 96 در شهرستان زلزله زده سرپل ذهاب، حجت الاسلام عسگری هادی عسگری مدیرکل بنیاد کرمانشاه، صبح روز چهارشنبه در بنیاد این شهرستان حضور یافت.
در این برنامه کاری که به منظور بررسی مسائل و مشکلات مناطق آسیب دیده صورت گرفت، مدیرکل بنیاد استان نیز به همراه احمد عباسی معاون تعاون، علی اشرف عزیزپور مسئول بازرسی بنیاد و نیز سلمان حسن پور رئیس بنیاد شهرستان سرپل ذهاب با حضور در محل استقرار موقت مجموعه اداری بنیاد سرپل ذهاب، با تعداد قریب به 300 ایثارگر ملاقات کردند.
درحاشیه این ملاقات عمومی، حجت الاسلام عسگری در گفتگو با خبرنگار شبکه استانی زاگرس
هدف از این برنامه را پیگیری برخی مسائل و مشکلات ایثارگران مناطق زلزله زده عنوان کرده و افزود: ایثارگرانی که برای ملاقات مراجعه کرده اند مواردی همچون بحث اشتغال را مطرح کردند که در پاسخ این عزیزان گفته شد، چنانچه از ظرفیت و امکانات مناسبی برخوردار باشند، می توانند از فرصت های خود اشتغالی بنیاد و دریافت تسهیلات در جهت توانمندسازی و کارآفرینی استفاده کنند.
حجت الاسلام عسگری درخواست تجهیزات پزشکی، نحوه دریافت وام صندوق شاهد و نیز خسارات توسط بیمه البرز از دیگر مسائل مورد تقاضای جامعه ایثارگری این مناطق دانست.
وی دریافت کانکس را از درخواست های مهم این عزیزان برشمرده و ابراز امیدواری کرد: با تعامل با ستاد بحران استان کرمانشاه بتوان گام هایی را در این زمینه برداشت.

گفتنی است: مدیرکل بنیاد کرمانشاه در جریان سفر به شهرستان سرپل ذهاب، ضمن حضور در ستاد بحران این شهرستان و پیگیری مسائل و مشکلات ایثارگران آسیب دیده، در محل اسکان موقت جانباز گرانقدر علی بگ رستمی نیز حضور یافت و با این جانباز 70 درصد به گفتگو نشست.
انتهای پیام/
     
 
 
کد مطلب: 232000
 


 
 
روز پرستار و همسر جانبازان
 

نرگس جلیلی، مشاور امور بانوان شاهد و ایثارگر ...