عزت و آبروی نظام مرهون خون پاک شهیدان است
تاریخ انتشار : شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۰۴
مدیر کل بنیاد شهرستان ها تهران گفت: عزت و آبروی نظام و انقلاب مرهون از خود گذشتگی‌های شهدا و ایثارگران بوده و دیدار و دلجوئی از بازماندگان آنان وظیفه همه مردم و مسئولان است.
عزت و آبروی نظام مرهون خون پاک شهیدان است
 
به گزارش «ایثار»، نادر نصیری در دیدار با خانواده شهید «پیرمارون آده» با اشاره به ایثار و فداکاری خانواده شهدا ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دوران دفاع مقدس و مدافعان حرم اظهار داشت: شهدا بهترین سرمایه عمر خود را برای دفاع از دین اسلام و ارزش‌های انقلاب اسلامی فدا کردند.
وی افزود: در برهه‌ای از انقلاب اسلامی بنا بر ضرورت و در لبیک به ندای پیرو مراد انقلاب، شهدای عزیز در صیانت از آرمان‌های انقلاب راهی جبهه‌های حق علیه باطل شدند تا ضمن صیانت از آرمان‌های انقلاب عزتمندی امروز را برای ما به ارمغان آورند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان‌های استان تهران تصریح کرد: خانواده شهدا بزرگترین و حقیقی‌ترین ذخایر نظام جمهوری اسلامی ایران هستند که با بصیرت و تبعیت از ولایت فقیه و آرمان‌های انقلاب اسلامی، خود را به کاروان یاران امام حسین(ع) رساندند.
نصیری با بیان اینکه عزت و آبروی نظام و انقلاب مرهون ازخودگذشتگی‌های شهدا و ایثارگران بوده و دیدار و دلجوئی از بازماندگان آنان وظیفه همه مردم و مسئولان است، خاطرنشان کرد: دیدار با این عزیزان موجب تقویت روحیه خدمت‌رسانی در مسئولان و موجب زنده نگه‌داشتن فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه است.
انتهای پیام/
کد مطلب: 232011
 


 
 
پژوهش زیربنای توسعه کشور
 

دکتر عبداله ارژندی؛ اداره کل روابط عمومی و اطلاع ...