پيروزی انقلاب اسلامی مديون خون شهدا است
تاریخ انتشار : شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۳۰
مدير كل بنياد شهيد و امور ايثارگران استان مازندران گفت: پيروزي انقلاب اسلامي ايران انقلاب مديون خون شهدا و رهبري مدبرانه امام عظيم الشأن و وحدت كلمه و انسجام و همبستگي مردم عزيز ما بود.
پيروزی انقلاب اسلامی مديون خون شهدا است
 
به گزارش «ايثار»، جلسه كميته ايثارگران ستاد گراميداشت دهه مبارك فجر استان روز چهارشنبه بيستم دی ماه در دفتر مدير كل بنياد شهيد و امور ايثارگران مازندران برگزار شد.
در اين جلسه مدير كل بنياد شهيد و امور ايثارگران مازندران گفت: پيروزي انقلاب اسلامي ايران مديون خون شهدا و رهبري مدبرانه امام عظيم الشأن و وحدت كلمه و انسجام و همبستگي مردم عزيز ما بود.
وي اظهار داشت: پيام انقلاب اسلامي ايران بايد توسط كساني كه در پيروزي انقلاب نقش آفريني كردند به نسل هاي آينده منتقل شود.
رضايي با بيان اينكه كميته ايثارگران بايد سرآمد همه كميته هاي دهه مبارك فجر باشد، اظهار داشت: از كسانی بايد تجليل و قدرشناسي به عمل آيد كه نقش مهمي در شكل گيري انقلاب اسلامي ايفا كردند.
مدير كل بنياد مازندران با اشاره به اينكه برنامه هاي كميته ايثارگران بايد در جامعه جلوه گري كند افزود: عطر افشاني، غبارروبي و گلباران مزار شهدا بايد پر رنگ برگزار شود و در اين ايام از شهدا بسيار ياد كنيم و اهداف و آرمانهاي آنان را به خوبي بشناسيم.
وي به حضور حداكثري مردم در راهپيمايي 22 بهمن اشاره كرد و گفت: راهپيمايي 22 بهمن را با عظمت و با شكوه بيشتري برگزار كنيم و با شركت گسترده در راهپيمايي 22 بهمن، دشمنان نظام و انقلاب را مأيوس و نا اميد كنيم.
رضايی گفت: استان مازندران داراي بيش از 80 شهيد، 45 آزاده و 24 زنداني سياسي مسلمان قبل از انقلاب است.
در اين جلسه معاون فرهنگي بنياد مازندران و اعضاي كميته ايثارگران برنامه هاي پيشنهادي اين كميته را در دهه مبارك فجر بيان كردند.
انتهاي پيام/
کد مطلب: 232012
 


 
 
پژوهش زیربنای توسعه کشور
 

دکتر عبداله ارژندی؛ اداره کل روابط عمومی و اطلاع ...