داخلی صفحه مرکزی خبر
 
رئیس بنیاد اراک:
جلسه ستاد بزرگداشت ايام اله دهه فجر انقلاب اسلامی شهرستان اراك برگزار شد
تاریخ انتشار : شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۰۱
رئيس بنياد اراك از بزگراري جلسه ستاد ايام اله دهه فجر انقلاب اسلامی در اين شهرستان خبر داد.
 
به گزارش ايثار واحد "استان مركزي" ،مرتضي انصاريفر ضمن گراميداشت دهه مبارك فجر گفت : اکنون در آستانه سی و نهمين سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران قرار داریم و امیدواریم که بتوانیم برنامه های در خور شایسته ای برای نسل جوان و مردم عزیز داشته باشیم.
وي اظهار داشت:ملت ایران عزتش در استقلال آزادی و جمهوری اسلامی است که این هم مرهون فداکاری شهدا و امام راحل و پیشکسوتانی که در انقلاب زحمت کشیدند.
رئيس بنياد بيان كرد : دهه فجر فرصت مناسبی است تا اهداف و ارزش‌های انقلاب برای نسل امروز بدرستی تبیین و آنان با این اهداف به درستی مأنوس شوند.
انصاريفر دهه فجر را تجلی صبر، استقامت و پشتکار مردم همیشه در صحنه ایران دانست و گفت: اگر امروز عزت و اقتدار داریم و نظام جمهوری اسلامی ایران در منطقه حرف اول را می زند، مرهون خون شهدا و پیروزی مردم و انقلاب در سال۵۷ است.
وی آغاز چهلمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي را نتیجه حضور گسترده مردم ولایتمدار و رهبری حكيمانه بنیان گذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) برشمرد و اظهار داشت: امروز نیز به برکت وجود مقام عظمای ولایت و رهبری هوشمندانه ایشان و به پشتوانه مردم غیور و دلیر، نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با قدرت و اقتدار در حال حرکت به سوی تعالی و پیشرفت است.
در پایان هر یک از معاونين نظرات و برنامه ها و پیشنهادات خود را در زمینه هر چه با شکوه تر برگزار شدن برنامه های سی و نهمين سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اعلام کردند.
مصوبات جلسه : ديدار از خانواده هاي شاهد و ايثارگر – شركت در راهپيمايي باشكوه 22 بهمن –گلباران قبور مطهر شهدا- برگزاري مسابقات فرهنگي – فضا سازي اداره و ....
گفتني است صبح روز شنبه23 دي ماه 96 جلسه  هماهنگی برنامه های دهه فجر انقلاب اسلامی شهرستان اراك با حضور رئيس بنياد و معاونين در دفتر رئيس شهرستان برگزار شد.
انتهاي پيام /
 
 
کد مطلب: 232013
 


 
 
روز پرستار و همسر جانبازان
 

نرگس جلیلی، مشاور امور بانوان شاهد و ایثارگر ...