آرمان های انقلاب اسلامی بخشی از وجود شهدا است
تاریخ انتشار : شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۲۶
مدیر کل بنیاد خراسان رضوی تصریح کرد: آرمان های انقلاب بخشی از وجود شهدا بود. امروز نیز باید مانند چهار دهه قبل، این ارزش های والا در قلب جوانان ایران اسلامی نهادینه شود.
آرمان های انقلاب اسلامی بخشی از وجود شهدا است
 
به گزارش «ایثار»، حجت الاسلام  معصومی عصر 19 دی ماه با حضور در گلزار شهدا به مقام شامخ شهدای دیار شهید صیاد شیرازی ادای احترام کرد و پس از آن به دیدار خانواده شهید براتعلی جابلی و جانباز سرافراز توحید غلامی رفت.
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی در دیدار با خانواده شهید جابلی گفت: کار شهدای خراسان رضوی تحسین برانگیز است که از دور ترین نقاط ایران اسلامی به مرزهای جنوب و غرب شتافتند تا از آرمان ها و ارزش های انقلاب دفاع کنند.
وی تصریح کرد: آرمان های انقلاب بخشی از وجود شهدا بود. امروز نیز باید مانند چهار دهه قبل، این ارزش های والا در قلب جوانان ایران اسلامی نهادینه شود.
حجت الاسلام معصومی ضمن قدردانی از ایثارگرهای خانواده شهدا و ایثارگران خطاب به جانباز سرافراز براتعلی جابلی گفت: اگر رشادت ها و دلاور یهای شما ایثارگران نبود قطعا این انقلاب به سرانجام نمی رسید.
وی خطاب به خانواده شهدا و جانبازان گفت: بانوان در صحنه دفاع مقدس نقش بسزایی داشتند و امروز هم با پرستاری از ایثارگران توطئه های دشمنان را خنثی می کنند.
گفتنی است شهید براتعلی جابلی 1343 در شهرستان درگز چشم به جهان گشود و در 25 بهمن 1360در تنگه چزابه به مقام رفیع شهادت نائل آمد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 232014
 


 
 
پژوهش زیربنای توسعه کشور
 

دکتر عبداله ارژندی؛ اداره کل روابط عمومی و اطلاع ...