داخلی صفحه گلستان خبر
 
دیدار استاندار گلستان با خانواده معظم شهید قاسم نودیجه
تاریخ انتشار : شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۲۶
مدیر کل بنیاد بهمراه استاندار گلستان با حضور در منزل شهید قاسم نودیجه با خانواده این شهید والا مقام دیدار و از زحمات، خدمات، صبر و بردباری آنان قدردانی شد.
دیدار استاندار گلستان با خانواده معظم شهید قاسم نودیجه
 
به گزارش ایثار واحد گلستان : دکتر هاشمی در این دیدار ضمن تاکید بر جایگاه رفیع شهید در نظام مقدس جمهوری اسلامی، تصریح کرد: صبر و مقاومت خانواده شهدا یقیناً در امتداد هدف والای شهیدان است و نقش خانواده شهدا در حفظ حریم انقلاب بسیار برجسته و تاثیر گذار بوده است.
وی افزود: تلاش مسئولین حرکت در مسیر شهدا و آرمان های حضرت امام (ره) و هدف گذاری دقیق و عالمانه مقام معظم رهبری و سیاست های دولت تدبیر و امید است و بر این باوریم که مسئولیت در سایه جان فشانی شهدای گرانقدر وظیفه سنگینی است و باید در راه خدمت به مردم بکوشیم.
فاضلی در این دیدار گفت: صبر و استقامت خانواده های شهدا در مقابل این آزمون الهی ستودنی است و اجر این قشر معزز در نزد خدواند متعالی جایگاه والایی دارد.
وی اذعان داشت : خانواده شهدا مظهر ایثار و فداکاری هستند و تکریم و تجلیل از آنها باید در برنامه مسئولان قرار بگیرد ، دیدار با جامعه ایثارگری وظیفه مسئولان و مایه دلگرمی آنها می شود چراکه امنیت امروز محصول خون شهداء است .
این مقام مسئول اشاره کرد: مسئولان به عنوان خادمان خانواده های معزز شهدا و ایثارگران با دیدار چهره به چهره می توانند تنها ذره ای از زحمات و مرارت های آنها بکاهد و دلجویی از پدران و مادران شهدا و ایثارگران وظیفه و تکلیف ملی برای مسئولان است.

در این دیدار رضا گرزین سرپرست معاون تعاون امور اجتماعی ، موسوی رئیس حراست استان و علی رضائی رئیس بنیاد شهرستان گرگان حضور داشتند.
لازم به ذکر است شهید قاسم نودیجه در منطقه عملیاتی فاو به درجه رفیع شهادت نائل آمد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 232015