الگو برداری از آموزه‌های شهدا جامعه را مصون نگه می‌دارد
تاریخ انتشار : شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۲۹
مدیرکل بنیاد خراسان جنوبی، با بیان اینکه الگو برداری از آموزه های شهدا می تواند جامعه را از بسیاری مشکلات در امان نگه دارد، گفت: شهدا ذخایر معنوی نظام اسلامی و جمهوری اسلامی و مردم ولایت مدار ایران اسلامی هستند.
الگو برداری از آموزه‌های شهدا جامعه را مصون نگه می‌دارد
 
به گزارش «ایثار»، همزمان با فرارسیدن گرامیداشت سی و یکمین سالگرد عملیات کربلای 4 و 5، به همت بنیاد شهید و امور ایثارگران و با همکاری ناحیه مقاومت سپاه شهرستان فردوس، یادواره 36 شهید عملیات کربلای 4 و 5 شهرستان فردوس با حضور پرشور خاندان معزز شاهد وایثارگر، حجت الاسلام عزیزی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان جنوبی و جمعی از مسئولین ادارات و نهادها و اقشار مردم شهید پرور فردوس، به منظور ارج نهادن و زنده نگه داشتن یاد و خاطر شهدا برگزار شد.
حجت الاسلام عزیزی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان جنوبی، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و علی الخصوص شهدای عملیات کربلای 4 و 5 شهرستان فردوس گفت: انقلاب ما بیمه خون شهدا است و ملت ایران همیشه مدیون آنها بوده و خواهد بود.
وی با بیان اینکه الگو برداری از آموزه های شهدا می تواند جامعه را از بسیاری مشکلات در امان نگه دارد، گفت: شهدا ذخایر معنوی نظام اسلامی و جمهوری اسلامی و مردم ولایت مدار ایران اسلامی هستند؛ ذخایری که امنیت، استقلال و آزادی مردم مرهون ایثار آنان است.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان جنوبی در پایان صحبت های خود، با تأکید بر حرمت گذاری خانواده معظم شهدا بیان داشت: خانواده معظم شهدا و ایثارگران چشم و چراغ ملت هستند و برای دوام و قوام انقلاب اسلامی هزینه بزرگی پرداخت کرده اند که در درک و تصور کسانی که این هزینه را پرداخت نکرده اند نمی گنجد، پس باید درجهت تکریم ایشان و همچنین ترویج فرهنگ ایثار و شهادت بیش از پیش کوشید و تلاش کرد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 232021
 


 
 
پژوهش زیربنای توسعه کشور
 

دکتر عبداله ارژندی؛ اداره کل روابط عمومی و اطلاع ...