خانواده شهدا الگوی یک خانواده اسلامی هستند
تاریخ انتشار : شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۵۳
مدیرکل بنیاد خراسان رضوی گفت: خانواده شهدا الگوی یک خانواده اسلامی هستند که فرزندان خود را با قرآن مانوس و تربیت کرده اند.
خانواده شهدا الگوی یک خانواده اسلامی هستند
 
به گزارش «ایثار»، حجت الاسلام حسین معصومی بیستم دی ماه در دوازدهمین سفر شهرستانی خود به چناران و در دیدار با خانواده شهید «علی اصغر ترابی» و جانباز 70 درصد «علی اکبر صانعی» ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا گفت: خانواده شهدا الگوی یک خانواده اسلامی هستند که فرزندان خود را با قرآن مانوس و تربیت کرده اند.
وی در این دیدار اظهار کرد: پدران و مادران باید آموزه های مذهبی را از دوران کودکی به فرزندان خود بیاموزند زیرا ادامه دادن مکتب اهل بیت (ع) نیاز به دلاورمردان دارد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی افزود: نسل جوان جامعه، والدین شهدا را الگوی خود قرار دهند و ادامه دهنده ارزش و آرمان های شهدا در جامعه باشند.
وی در این دیدار که رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان چناران نیز حضور داشت، خاطرنشان ساخت: جانبازان سرمایه های معنوی جامعه هستند زیرا مستقیم با شهدا در ارتباط بوده و می توانند جانفشانی های شهدا را برای نسل جدید جامعه بازگو کنند.
در این دیدار فتحی نیا مشاور استاندار خراسان رضوی در امور ایثارگران، معاون توسعه مدیریت و منابع، روسای حراست و رییس دفتر مدیرکل و روابط عمومی حجت الاسلام حسین معصومی را همراهی می کردند.
گفتنی است شهید «علی اصغر هاتفی» در یکم بهمن 1346 در چناران چشم به جهان گشود و در 25 تیر 1365 در مهران به مقام رفیع شهادت نائل آمد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 232032
 


 
 
پژوهش زیربنای توسعه کشور
 

دکتر عبداله ارژندی؛ اداره کل روابط عمومی و اطلاع ...