مادران شهدا بهترین الگوی تربیت فرزند صالح هستند
تاریخ انتشار : شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۵۲
مدیر کل بنیاد خراسان رضوی گفت: مادران شهدا که ادامه دهنده راه حضرت فاطمه (س) هستند بهترین الگوی دختران و مادران جامعه هستند.
مادران شهدا بهترین الگوی تربیت فرزند صالح هستند
 
به گزارش «ایثار»، حجت الاسلام حسین معصومی در یازدهمین سفرشهرستانی خود به قوچان که باهدف بررسی وضعیت جامعه ایثارگران انجام شد، با مادر شهیدان مهدی و حمید دباغ و جانباز محمد کریم بهمن یار دیدار کرد.
 وی در دیدار با خانواده شهیدان دباغ بیان کرد: مادر نقش بسزایی در تربیت فرزندان دارد می تواند یک فرزند صالح و خدمتگزار به اهل بیت (ع) تربیت کند و یا با کوتاهی در امر تربیت یک فرد متخلف تحویل جامعه دهد.
 مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی ضمن تجلیل از این مادر فداکار افزود: تربیت قرآنی مادران شهدا توانست فرزندان رشید تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران کند و مادران شهدا که ادامه دهنده راه حضرت فاطمه (س) هستند بهترین الگوی دختران و مادران جامعه هستند.
 وی در دیدار با جانباز سرافراز کریم بهمن یار ضمن تجلیل از این اسوه صبر و استقامت خاطر نشان کرد: جانبازان گنجینه خاطرات دفاع مقدس هستند که با جانشان از کشور دفاع کردند و باید جانفشانی های شهدا و ایثارگری ایثارگران به برای نسل جوان بازگو شود.
حجت الاسلام معصومی تکریم و رسیدگی به مشکلات جامعه ایثارگران را اولویت اول برنامه های سفر های شهرستانی خود عنوان کرد.
در این دیدار مشاور استاندار خراسان رضوی در امور ایثاگران، معاوت توسعه مدیریت و منابع انسانی، روسای حراست و دفتر مدیر کل و روابط عمومی نیز حضور داشتند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 232041
 


 
 
پژوهش زیربنای توسعه کشور
 

دکتر عبداله ارژندی؛ اداره کل روابط عمومی و اطلاع ...