دیدار مدیرکل بنیاد کرمانشاه با 300 ایثارگر شهرستان سرپل ذهاب
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۴۹
مدیرکل بنیاد کرمانشاه با حضور در محل استقرار موقت مجموعه اداری بنیاد سرپل ذهاب، با تعداد 300 ایثارگر دیدار و گفت و گو کرد.
دیدار مدیرکل بنیاد کرمانشاه با 300 ایثارگر شهرستان سرپل ذهاب
 
به گزارش «ایثار»، در پی هماهنگی به عمل آمده از سوی استانداری کرمانشاه مبنی بر حضور تمامی مدیران کل استان در چهارشنبه نوزدهم دیماه 96 در شهرستان زلزله زده سرپل ذهاب، حجت الاسلام هادی عسگری مدیرکل بنیاد کرمانشاه، صبح روز چهارشنبه در بنیاد این شهرستان حضور یافت.
در این برنامه کاری که به منظور بررسی مسائل و مشکلات مناطق آسیب دیده صورت گرفت، مدیرکل بنیاد استان نیز به همراه احمد عباسی معاون تعاون، علی اشرف عزیزپور مسئول بازرسی بنیاد و نیز سلمان حسن پور رییس بنیاد شهرستان سرپل ذهاب با حضور در محل استقرار موقت مجموعه اداری بنیاد سرپل ذهاب با تعداد قریب به 300 ایثارگر ملاقات کردند.
درحاشیه این ملاقات عمومی، حجت الاسلام عسگری هدف از این برنامه را پیگیری برخی مسائل و مشکلات ایثارگران مناطق زلزله زده عنوان کرد و گفت: ایثارگرانی که برای ملاقات مراجعه کرده اند مواردی همچون بحث اشتغال را مطرح کردند که چنانچه از ظرفیت و امکانات مناسبی برخوردار باشند، می توانند از فرصت های خود اشتغالی بنیاد و دریافت تسهیلات در جهت توانمندسازی و کارآفرینی استفاده کنند.
حجت الاسلام عسگری درخواست تجهیزات پزشکی، نحوه دریافت وام صندوق شاهد و نیز خسارات توسط بیمه البرز را از دیگر مسائل مورد تقاضای جامعه ایثارگری این مناطق دانست.
وی دریافت کانکس را از درخواست های مهم این عزیزان برشمرد و ابراز امیدواری کرد: با تعامل با ستاد بحران استان کرمانشاه بتوان گام هایی را در این زمینه برداشت.
گفتنی است، مدیرکل بنیاد کرمانشاه در جریان سفر به شهرستان سرپل ذهاب، ضمن حضور در ستاد بحران این شهرستان و پیگیری مسائل و مشکلات ایثارگران آسیب دیده در محل اسکان موقت جانباز گرانقدر علی بگ رستمی نیز حضور یافت و با این جانباز 70 درصد به گفتگو نشست.
انتهای پیام/
کد مطلب: 232061
 


 
 
پژوهش زیربنای توسعه کشور
 

دکتر عبداله ارژندی؛ اداره کل روابط عمومی و اطلاع ...