جانباز 70 درصد «سید مرتضی حسینی» به یاران شهیدش پیوست
تاریخ انتشار : شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۵۵
«سید مرتضی حسینی»، جانباز 70 درصد شهرستان علی آباد کتول استان گلستان به یاران شهیدش پیوست.
جانباز 70 درصد «سید مرتضی حسینی» به یاران شهیدش پیوست
 
به گزارش «ایثار»، سید مرتضی حسینی، جانباز ۷۰ درصد شهرستان علی آبادکتول که بر اثر عوارض هشت سال دفاع مقدس در بیمارستان شهید صیاد شیرازی گرگان بستری بود به خیل یاران شهیدش پیوست.
این شهید گرانقدر در بیمارستان صیاد شیرازی تحت مراقبت شیمی درمانی بود و ساعت ۱۴ پنجشنبه (۲۱ دی)، پس از تحمل سال ها بیماری به درجه رفیع شهادت رسید.
شهید حسینی در سال ۶۶ در عملیات فاو از ناحیه دو پا و همچنین عوارض مواد شیمیایی در هشت سال دفاع مقدس به درجه جانبازی ۷۰ درصد نائل آمد.
آیین تشییع پیکر پاک شهید روز شنبه (23 دیماه جاری) ساعت 10 صبح از مقابل مسجد محمدیه به سمت میدان ولایت این شهرستان برگزار و سپس در گلزار شهدای امامزاده هارون (ع) روستای الازمن این شهرستان به خاک سپرده شد.
مراسم ختم این شهید بزرگوار روز شنبه (23 دیماه) از ساعت 14 تا 16 عصر در مسجد سید الشهدا (ع) خیابان شیرنگ شهر فاضل آباد و مراسم بزرگداشت روز سوم ایشان نیز روز یکشنبه (24 دیماه) در مسجد جامع این شهر برگزار می شود.
در همین رابطه علی اصغر فاضلی مدیرکل بنیاد با بیان اینکه 17 نفر از فرزندان شهرستان علی آباد کتول، جانباز 70 درصد دوران دفاع مقدس تصریح کرد: با شهادت «سید مرتضی حسینی» جانباز و رزمنده جنگ تحمیلی، تعداد شهدای این شهرستان به 457 تن رسید.
انتهای پیام/
کد مطلب: 232074
 


 
 
پژوهش زیربنای توسعه کشور
 

دکتر عبداله ارژندی؛ اداره کل روابط عمومی و اطلاع ...