صبر و مقاومت خانواده شهدا یقیناً در امتداد هدف والای شهیدان است
تاریخ انتشار : شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۵۷
استاندار گلستان گفت: صبر و مقاومت خانواده شهدا یقیناً در امتداد هدف والای شهیدان است و نقش خانواده شهدا در حفظ حریم انقلاب بسیار برجسته و تاثیرگذار بوده است.
صبر و مقاومت خانواده شهدا یقیناً در امتداد هدف والای شهیدان است
 
به گزارش «ایثار»، سید مناف هاشمی با حضور در منزل شهید «قاسم نودیجه» با خانواده این شهید والامقام دیدار و از زحمات، خدمات، صبر و بردباری آنان قدردانی کرد.
استاندار گلستان در این دیدار ضمن تاکید بر جایگاه رفیع شهید در نظام مقدس جمهوری اسلامی، تصریح کرد: صبر و مقاومت خانواده شهدا یقیناً در امتداد هدف والای شهیدان است و نقش خانواده شهدا در حفظ حریم انقلاب بسیار برجسته و تاثیرگذار بوده است.
وی افزود: تلاش مسئولین حرکت در مسیر شهدا و آرمان های حضرت امام (ره) و هدف گذاری دقیق و عالمانه مقام معظم رهبری و سیاست های دولت تدبیر و امید است و بر این باوریم مسئولیت در سایه جان فشانی شهدای گرانقدر وظیفه سنگینی است و باید در راه خدمت به مردم بکوشیم.
در ادامه علی اصغر فاضلی مدیرکل بنیاد استان گفت: صبر و استقامت خانواده های شهدا در مقابل این آزمون الهی ستودنی است و اجر این قشر معزز در نزد خدواند متعال جایگاه والایی دارد.
وی تصریح داشت: خانواده شهدا مظهر ایثار و فداکاری هستند و تکریم و تجلیل از آنها باید در برنامه مسئولان قرار بگیرد. دیدار با جامعه ایثارگری وظیفه مسئولان و مایه دلگرمی آنها می شود چراکه امنیت امروز محصول خون شهدا است.
این مقام مسئول اشاره کرد: مسئولان به عنوان خادمان خانواده های معزز شهدا و ایثارگران با دیدار چهره به چهره می توانند تنها ذره ای از زحمات و مرارت های آنها بکاهند و دلجویی از پدران و مادران شهدا و ایثارگران وظیفه و تکلیف ملی برای مسئولان است.
انتهای پیام/
کد مطلب: 232079
 


 
 
روز دانشجو، سیره شهدا، تعالی دانشگاه
 

دکتر عبدالله ارژندی- اداره کل روابط عمومی و اطلاع‌رسانی...