دهه مبارک فجر تجسم اراده و عظمت ملت ایران است
تاریخ انتشار : شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۲۳
مدیرکل بنیاد البرز دهه مبارک فجر را تجسم اراده و عظمت ملت ایران دانست و گفت: دشمنان سعی می‌کنند انقلاب را از یاد مردم ببرند اما دهه فجر، انقلاب را به یاد مردم می‌آورد.
دهه مبارک فجر تجسم اراده و عظمت ملت ایران است
 
به گزارش «ایثار»، نخستین نشست ستاد هماهنگی ویژه‌ برنامه‌های سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با حضور آیت‌الله حسینی همدانی نماینده ولی‌فقیه در استان البرز و امام‌جمعه شهر کرج، معاون سیاسی استاندار، ابراهیم طاهرنژاد مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز، مدیران کل استان، فرمانداران استان البرز و مسئولین نهادهای انقلابی و فرهنگی استان در محل دفتر نماینده ولی‌فقیه در استان البرز برگزار شد.
ابراهیم طاهرنژاد در این جلسه با گرامیداشت یاد و خاطر شهدا و ایثارگران علی‌الخصوص شهدای انقلاب اسلامی، دهه فجر را تجسم اراده و عظمت ملت ایران دانست و گفت: دشمنان سعی می‌کنند انقلاب را از یاد مردم ببرند اما دهه مبارک فجر، انقلاب را به یاد مردم می‌آورد.
وی در ادامه افزود: تاریخ انقلاب را باید نوشت تا آیندگان بفهمند این انقلاب و میوه پرطراوت آن، یعنی نظام اسلامی آسان به دست نیامده و در پای جای جای این انقلاب، خون پاک‌ترین و رشیدترین فرزندان این ملت ریخته شده است.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز در بخش دیگر از سخنان خود گفت: بزرگداشت خجسته ایام دهه فجر و یوم‌الله 22 بهمن به معنای بزرگداشت آرمان‌های اسلامی و اعتقادات دینی است که جوهره انقلاب را تشکیل می‌دهند. به عبادت دیگر حضور آگاهانه در صحنه‌هایی این‌چنین، از مصادیق پاسداری از ریشه‌های انقلاب است.
طاهرنژاد در پایان افزود: امید می‌رود مردم آگاه و بیدار ایران اسلامی با بزرگداشت ایام‌الله دهه فجر و حضور گسترده در راهپیمایی 22 بهمن، بار دیگر به دشمنان خارجی و داخلی بفهمانند که بر پیمانی که با امام بزرگ خویش در جهت تحقق بخشیدن به احکام اسلام و بنای جامعه دینی بسته‌اند، استوار بوده‌اند و خواهند بود و هیچ توطئه نظامی، اقتصادی و فرهنگی آنان را از صحنه‌ها خارج و نسبت به اسلام و انقلاب دلسرد نخواهد کرد.
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 232088