شهدا به جامعه درس عزت و شرف آموختند
تاریخ انتشار : شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۱۱
مدیرکل بنیاد کرمانشاه گفت: شهدا به جامعه درس عزت و شرف آموختند و با ایثار خود به اثبات رساندند که حیات زمانی ارزشمند است که با عزت، آبرو و افتخار همراه باشد.
شهدا به جامعه درس عزت و شرف آموختند
 
به گزارش «ایثار»، کمیته ایثارگران استان کرمانشاه به منظور برگزاری هر چه بهتر برنامه های سی و نهمین سالگرد فجر انقلاب اسلامی در استان کرمانشاه، نخستین نشست این کمیته را به ریاست حجت الاسلام هادی عسگری مدیرکل بنیاد و با حضور معاونین فرهنگی و تعاون و دیگر اعضای این کمیته برگزار کرد.
مدیرکل بنیاد کرمانشاه گفت: دهه مبارک فجر بهترین فرصت برای تجدید پیمان با آرمان های والای شهدا، امام راحل(ره) و رهبری معظم انقلاب است و ما وظیفه داریم با پاسداشت و صیانت از ارزش های نظام، راه شهدا را تداوم بیخشیم.
حجت الاسلام عسگری با بیان این مطلب که مبارزه با استکبار جهانی برگرفته از آرمان های شهدا است، امام راحل(ره) را احیاگر نهضت و هدایت گر مبارزه مردم با استکبار جهانی دانست و ادامه داد: شهدا به جامعه درس عزت و شرف آموختند و با ایثار خود به اثبات رساندند که حیات زمانی ارزشمند است که با عزت، آبرو و افتخار همراه باشد.
مدیرکل بنیاد استان اظهار داشت: دشمن در پی آن است که مردم را از انقلاب و نظام ناامید و روی گردان کند اما غافل از اینکه مردم این نظام را حاصل فداکاری و ایثارهای خود دانسته و یقینأ خدای متعال حافظ و نگهبان آن خواهد بود.
حجت الاسلام عسگری با اشاره به فرمایشات رهبری معظم انقلاب، دیدار و سرکشی از خانواده های معظم شهدا را در حقیقت سپاسگزاری از فداکاری های شهدای عزیز عنوان کرد و افزود: یقینأ کسی نمی تواند حق رشادت های شهدا این گنجینه های ارزشمند را ادا کند و به همین خاطر حداقل کاری را که ما می توانیم انجام بدهیم تجلیل و تکریم از زحمات این سندهای افتخار نظام و کشور است.
در ادامه این نشست خسرو شهیدی معاون فرهنگی بنیاد نیز در سخنانی ضمن گرامی داشت دهه مبارک فجر افزود: برنامه های اجرایی در نظر گرفته شده در این ایام در دو بخش ملی و استانی انجام می گیرد که امیدواریم بتوانیم برنامه های بزرگداشت دهه فجر را در سال جاری بهتر و چشمگیر تر از سنوات قبل برگزار کنیم.
شهیدی از جمله برنامه های این ایام را گلباران گلزار شهدای مطهر، دیدار و تجلیل از خانواده های معظم شاهد و ایثارگر، برگزاری نمایشگاه عکس، برپایی مسابقات فرهنگی، ورزشی و نیز ویزیت رایگان توسط بخش های درمانی عنوان کرد.
معاون فرهنگی بنیاد کرمانشاه در ادامه از برگزاری یک برنامه ملی در یادمان شهدای پاوه به عنوان یک کار کشوری یاد کرد و افزود: در این برنامه از شهدای اهل سنت به صورت ویژه تجلیل و تکریم خواهد شد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 232114