شهدای ادیان توحیدی عزت ایران را رقم زدند
تاریخ انتشار : شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۱۸
مدیرکل بنیاد شهرستان های تهران گفت: شهدای اديان توحيدی با احساس مسئوليت نسبت به ميهن خود قهرمانانه و دوشادوش سايرين حماسه آفريني كرده و عزت ايران را رقم زدند.
شهدای ادیان توحیدی عزت ایران را رقم زدند
 
به گزارش «ايثار»، نادر نصيری روز شنبه 23 دی ماه با حضور در منزل خانواده شهيدان «ژوزف شاهی» و «وازگن آدامیان» ضمن گراميداشت ياد و خاطره شهيدان با بيان اينكه همه شهدا فارغ از دين، مذهب و قوميت سرمايه ملت ايران هستند، گفت: ملت ايران هيچگاه رشادت و مجاهدت شهدا را فراموش نمی كند. شهدای اديان توحيدی با احساس مسئوليت نسبت به ميهن خود قهرمانانه و دوشادوش سايرين حماسه آفرينی كرده و عزت ايران را رقم زدند.
وی گفت: امروز نيز هموطنان ايرانی آشوری، كليمی، مسيحی و ارمنی با عشق و ايمان به آينده به سوی تعالی ايران گام برمی دارند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان‌های استان تهران گفت: خانواده شهدای ادیان توحیدی از فجرآفرینان دفاع مقدس هستند و تمام مسئولان موظف به تکریم و تجلیل از این عزیزان هستند.
نصیری ادامه داد: امیدوارم بر این باور باشیم که وجه مشترک دین اسلام و ادیان الهی اعتقاد به خداوند و وحدانیت است.
وی گفت: مقام معظم رهبری تاکید و توجه خاصی به شهدای ادیان توحیدی دارند، تاکید ایشان به رسیدگی ویژه به خانواده شهدای ادیان توحیدی است و امام راحل نیز با تاکید بر کارگزاران نظام که شهدای اقلیت را در نظر داشته باشند، نشان داد این شهدا مانند شهدای مسلمان برای ما بسیار قابل احترام هستند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 232115