خون جوانان وطن کشور را بیمه کرده است
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۱۶
مدیرکل بنیاد زنجان گفت: خانواده شهیدان با تقدیم بهترین عزیزان خود در راه دفاع از انقلاب و کشور کار بزرگ و عظیمی را انجام دادند و امروز خون جوانان وطن کشور را در مقابل گستاخی‌های دشمن بیمه کرده است.
خون جوانان وطن کشور را بیمه کرده است
 
به گزارش «ایثار»، علی کاظمی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان به همراه شهیدی سرپرست و پرسنل بنیاد شهید و امور ایثارگران خدابنده از خانواده‌های معزز شهیدان «محمدرضا صمدی و «رضا کبودخانی » دیدار کرد و همچنین از مادر شهید «معصوم خدابنده‌لو» عیادت به عمل آوردند.
کاظمی در این دیدار با اشاره به اینکه دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران برای مسئولان افتخار و موجب تجدید روحیه در آنها برای خدمت به ملت است، افزود: خانواده شهدا و ایثارگران مقام والایی در پیشگاه خداوند متعال دارند و با اهدای بهترین عزیزان خود در راه دفاع از انقلاب و کشور کار بزرگ و عظیمی را انجام داده‌اند.
مدیرکل بنیاد استان زنجان در این دیدارها که در فضایی صمیمی انجام شد، اظهار کرد: خانواده شهدا و ایثارگران مقام والایی در پیشگاه خداوند متعال دارند.
کاظمی اظهار کرد: خانواده شهیدان با تقدیم بهترین عزیزان خود در راه دفاع از انقلاب و کشور کار بزرگ و عظیمی را انجام دادند و امروز خون جوانان وطن کشور را در مقابل گستاخی‌های دشمن بیمه کرده است.
انتهای پیام/
کد مطلب: 232149
 


 
 
روز دانشجو، سیره شهدا، تعالی دانشگاه
 

دکتر عبدالله ارژندی- اداره کل روابط عمومی و اطلاع‌رسانی...