شهدا و همه مدافعان حرم مایه عزت، افتخار و سربلندی کشور هستند
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۵۹
مدیرکل بنیاد خراسان جنوبی شهدا و همه مدافعان حرم را برای کشور مایه عزت، افتخار و سربلندی ذکر کرد و گفت: پاسداشت خون شهدا، حفظ و تقویت آرمان شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت یک تکلیف همگانی است.
شهدا و همه مدافعان حرم مایه عزت، افتخار و سربلندی کشور هستند
 
به گزارش «ایثار»، حجت الاسلام محمد تقی عزیزی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان خراسان جنوبی در سفر به سرایان با همراهی معاون سیاسی و امنیتی فرمانداری شهرستان سرایان و ریاست سازمان تبلیغات اسلامی این شهرستان با حضور در منزل مدافع حرم «حاج مجید علمدار»، فرزند شهید «محمدرضا علمدار» از استقامت، صبر و مقاومت و روحیه استشهادی او تمجید کرد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان جنوبی در این دیدار با بیان آیات شریفه قرآن و همچنین احادیثی از ائمه اطهار گفت: شما که هم فرزند شهید و هم مدافع حرم هستید، مصداق کامل آیه شریفه "إِنَّ اللَّهَ يُحِبُّ الَّذينَ يُقاتِلونَ في سَبيلِهِ صَفًّا كَأَنَّهُم بُنيانٌ مَرصوصٌ" هستید.
وی شهدا و همه مدافعان حرم را برای کشور مایه عزت، افتخار و سربلندی ذکر کرد و گفت: پاسداشت خون شهدا، حفظ و تقویت آرمان شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت یک تکلیف همگانی است.
حجت الاسلام عزیزی با بیان اینکه مدافعین حرم با تمسک به آیات قرآن مجید و اهل بیت عصمت و طهارت در این راه قدم برداشتند، افزود: این عزیزان با عزمی دینی، معرفتی و سیاسی به جهت دفاع از حریم اسلام و حفاظت از مرزهای وطن به صورت داوطلبانه و با علاقه ای خاص در فرامرزها حضور پیدا کردند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان جنوبی در پایان، حضور مداوم جوانان ایران اسلامی در همه عرصه های دفاعی را ناشی از اقتدار ایران اسلامی و  عظمت رشادت های رزمندگان دانست و تصریح داشت: اگر ایثار و از خود گذشتگی آنان نبود اکنون باید با نیروهای تکفیری در داخل مرزهای خود می جنگیدیم.
شایان ذکر است حاج مجید علمدار فرزند شهید محمدرضا علمدار بوده که پدر شهیدشان در سال 1360 در منطقه بستان شربت شهادت نوشیده و اکنون فرزند این شهید والامقام از مدافعین حرم حضرت زینب(س) و همچنین معتمدین شهرستان سرایان نیز است.
انتهای پیام/
کد مطلب: 232163
 


 
 
روز دانشجو، سیره شهدا، تعالی دانشگاه
 

دکتر عبدالله ارژندی- اداره کل روابط عمومی و اطلاع‌رسانی...