نشریات شاهد نوجوان و کودک ویژه دی ماه منتشر شد
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۳۴
صد و پنجاه و سومین شماره از ماهنامه شاهد نوجوان و صد و چهل و چهارمین شماره نشریه شاهد کودک ویژه دی ماه 1396 منتشر شد.
نشریات شاهد نوجوان و کودک ویژه دی ماه منتشر شد
 
به گزارش «ایثار»، در این شماره از نشریه شاهد نوجوان مطالبی چون «از چشمه‌ساز جماران»، «لحظه های زندگی»، «من می گویم تو بنویس»، «پرواز در قفس»، ««مشاهیر»، «قند شیرین»، «سبز و آسمانی»، «کیست آن شهید»، «عجایب شنیدنی»، «دنیای مجازی»، «حکایت» و «آشپزباشی» آمده است.
در بخشی از مطلبی با عنوان «پرواز در قفس» می‌خوانیم: بخشی از کارهای فرهنگی در اردوگاه اسرا در قالب نمایش های عروسکی ارائه می شد. وسایل و عروسک های این نمایش با ابتدایی ترین چیزهایی که می توانستیم در فضای بسیار محدود اردوگاه به دست بیاوریم، ساخته می شد. مثل یک تکه ابر که برای این کار، ماده اصلی بود ابر را به هر شکل مورد نظری که لازم بود در می آوردیم و نمایش عروسکی با ساختن صحنه و دکوراسیون به اجرا گذاشته می شد.
صد و چهل و چهارمین شماره نشریه شاهد کودک ویژه دی ماه 1396 نیز شامل مطالبی مانند «سوغات عمو»، «اتوبوس قلقله زن»، «گیاهان را رنگ کنیم»، «چند اختلاف»، «ماه و ستاره» و «آشنایی با میمون ها» است.
در بخشی از مطلبی با عنوان «آشنایی با میمون ها» می خوانیم: وقتی که درباره میمون ها صحبت می کنیم، بازیگوشی و شیطنت های آنها به یادمان می آید. میمون حیوانی است  که بدنش از مو پوشیده شده است و انگشتانش ناخن دارد. دست و پای آنها نیز مانند انسان 5 انگشت دارد! مهمترین صفات میمون ها راست نشستن، راست ایستادن و حتی راست راه رفتن روی دو پا است.
انتهای پیام/
کد مطلب: 232234
 


 
 
پژوهش زیربنای توسعه کشور
 

دکتر عبداله ارژندی؛ اداره کل روابط عمومی و اطلاع ...