پیام تسلیت نادر نصیری در پی حادثه نفت‌کش سانچی
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۵۳
مدیرکل بنیاد شهید وامورایثارگران شهرستان‌های استان تهران با صدور پیامی ضمن ابراز همدردی، درگذشت خدمه و کارکنان فداکار و متعهد کشتی سانچی را به خانواده‌های این جان‌باختگان تسلیت گفت.
پیام تسلیت نادر نصیری در پی حادثه نفت‌کش سانچی
 
به گزارش «ایثار»، متن پیام نادر نصیری به شرح زیر است:
«الکادُّ لِعِیالِهِ کَالْمُجاهدِ فی سَبیلِ الله»
 
وقوع سانحهٔ ناگوار و دل‌خراش آتش‌سوزی برای کشتی نفت‌کش کشورمان در سواحل شرقی چین که موجب درگذشت شهادت گونه تمامی خدمه و کارکنان زحمتکش آن شد، قلوب آحاد ملت ایران را محزون کرد.
خدمت در هر جایگاه و مسئولیتی که برای خدمت به آحاد جامعه و حرکت در مسیر رشد و تعالی باشد همیشه قابل‌تقدیر و تجلیل است حال اینکه در این راه اگر فردی از این جمع جان خود را در این مسیر فدا کند این خدمت و تلاش او اجرش کمتر از شهادت نیست همان‌گونه که در تعالیم دینی و احادیث و روایات داریم که انکس که برای کسب روزی حلال قدم برمی‌دارد اگر در این مسیر جان خود را بدهد کَما اینکه در مسیر الهی و جهاد جان خود را تقدیم کرده است.
این‌جانب به‌عنوان خادم ملت  این ضایعه را به ملت بزرگ ایران به‌ویژه خانواده‌های داغ‌دیده  حادثه نفت‌کش سانجی از صمیم قلب تسلیت می‌گویم و برای آن جان‌باختگان مظلوم که تلاشگران عرصه اقتدار ملی و پیشگامان اقتصاد کشور بودند، علّو درجات و برای عموم بازماندگان صبر و سلامتی مسألت دارم.
 
کد مطلب: 232382
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور