داخلی صفحه یزد خبر
 
یادواره شهدای اردکان برگزار می‌شود
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۰۷
گروه فرهنگی: مدیر روابط عمومی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد گفت: یادواره ۴۶ شهید جنت آباد اردکان با گرامیداشت یاد و خاطره سردار شهید حسن زفاک برگزار می شود.
یادواره شهدای اردکان برگزار می‌شود
 
به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآنی(ایکنا) از یزد، یادواره ۴۶ شهید محله جنت آباد اردکان از توابع استان یزد با گرامی داشت یاد و خاطره سردار شهید حسن زفاک برگزار می شود.
عبدالکریم لک، مدیر روابط عمومی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد با اعلام این خبر افزود: این مراسم پنجشنبه شب ۲۸ دی ماه بعد از نماز مغرب و عشاء در مسجد اعظم جنت آباد با حضور خانواده هنای معظم شهدا و ایثارگران برگزار خواهد شد.
لک از عموم مردم همیشه در صحنه و قدرشناس استان دارالعباده یزد به ویژه سلسله جلیله روحانیت و یادگاران هشت سال دفاع مقدس دعوت کرد با شرکت در این مراسم معنوی بیعتی دوباره با آرمانهای والای شهدای والامقام و امام شهیدان بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) داشته باشند.
وی برگزاری یادواره شهدا را بزرگداشت ارزشهای انسانی و ادای احترام به ایثار بزرگمردانی خواند که در راه اعتلای میهن اسلامی ایران به جهاد با دشمنان اسلام و مسلمین پرداختند و در این راه خون پاک خود را تقدیم کردند.
کد مطلب: 232408