آغاز فاز سوم سامانه یکپارچه رصد تحصیلی سیرت
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۰۱
مدیرکل آموزش بنیاد شهید و امور ایثارگران از آغاز فاز سوم سامانه یکپارچه رصد تحصیلی (سیرت) خبر داد.
آغاز فاز سوم سامانه یکپارچه رصد تحصیلی سیرت
 
به گزارش «ایثار»، محمدعلی فقیه گفت: در راستای تکمیل سامانه یکپارچه رصد تحصیلی و اجرای تبادل اطلاعات فی‌مابین بنیاد شهید و امور ایثارگران و مرکز جذب هیئت‌علمی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از فراخوان جدید (10 بهمن ماه) تبادل اطلاعات احراز ایثارگری از طریق وب‌سرویس انجام خواهد شد و روش دستی جای خود را به روش سیستمی خواهد داد.
مدیرکل آموزش بنیاد در خصوص نتایج این اصلاح روش اظهار داشت: با جایگزینی این روش، احراز ایثارگری متقاضیان شاهد و ایثارگر برای جذب در هیئت‌علمی دانشگاه‌ها به صورت وب سرویس انجام می‌شود و موجب حذف مراحل به صورت فیزیکی خواهد شد و با این اقدامات، احقاق حقوق قانونی ایثارگران از طریق افزایش سرعت، دقت و صحت ارتقا یافته و موجب افزایش رضایتمندی جامعه هدف می‌شود.
وی افزود: در شرایط جدید پیگیری مراحل جذب فرزندان شاهد و ایثارگر تسهیل خواهد شد و پایش فرایند جذب یا عدم جذب در سامانه فراخوان مرکز جذب وزارت علوم امکان‌پذیر می‌شود.
فقیه در پایان گفت: در این مرحله اطلاعات ایثارگری متقاضیان بر مبنای بند (پ) ماده 90 قانون برنامه ششم توسعه در سامانه فراخوان مرکز جذب وزارت علوم ایجاد و سپس تبادل داده‌ها توسط ادارات کل آمار و فناوری اطلاعات بنیاد و مرکز جذب هیئت‌علمی وزارت علوم از بهمن ماه سال جاری به صورت وب سرویس انجام می‌شود.
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 232608