رزاقی مدیرکل شاهد و ایثارگر وزارت آموزش و پرورش:
مدرسه شاهد یک مدرسه نیست بلکه یک جریان است
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۰۷
رزاقی مدیرکل شاهد و ایثارگر وزارت آموزش و پرورش با حضور خود در خراسان شمالی و در جلسه با مدیرکل آموزش و پرورش و معاونین استانی گفت : آیا دانش آموزی که دلنوشته ارائه داده است در رفتارش نیز، این دلنوشته به شهید تغییری ایجاد کرده است، مدارس شاهد یک مدرسه نیستند یک جریان هستند.
مدرسه شاهد یک مدرسه نیست بلکه یک جریان است
 
به گزارش ایثار واحد خراسان شمالی رزاقی مدیرکل شاهد و ایثارگر وزارت آموزش و پرورش در جلسه با مدیرکل آموزش و پرورش خراسان شمالی و سرپرست بنیاد استان گفت :طبق فرمان امام راحل مسئول رسیدگی به وضعیت تحصیلی فرزندان شاهد و ایثارگرهستیم تا روزی که یک فرزند شهید هم داشته باشیم ، و وظیفه آموزش و پرورش خدمت رسانی به آن است .
ایشان در ادامه با تاکید بر کیفیت مدارس شاهد گفت: کیفیت مدارس شاهد را باید به بالاتریم مرحله برسانیم .
وی همچنین اشاره کرد فعالیتهای فرهنگی را به ترویج فرهنگ ایثارو شهادت گره زده ایم ، آیا دانش آموزی که دلنوشته ارائه داده است در رفتارش نیز، این دلنوشته به شهید تغییری ایجاد کرده است، مدارس شاهد یک مدرسه نیستند یک جریان هستند،ما در اداره کل شاهد به دنبال تحقق و ماموریت ذاتی خود هستیم که گره خورده به امر تعلیم و تربیت .
لازم به ذکر است رضایی سرپرست بنیاد شهیدو امور ایثارگران استان  و امین دوست رئیس اداره آموزش و نخبگان اداره کل نیز به بیان نقطه نظرات خود در این جلسه پرداختند.
کد مطلب: 232717
 


 
 
روز پرستار و همسر جانبازان
 

نرگس جلیلی، مشاور امور بانوان شاهد و ایثارگر ...