داخلی صفحه مرکزی خبر
 
مدیرکل بنیاد مرکزی:
رسیدگی به اشتغال فرزندان شاهد و ایثارگر از اولویت های مهم بنیاد است
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۲۸
مدیرکل بنیاد مرکزی گفت: رسیدگی به اشتغال فرزندان شاهد و ایثارگر از اولویت های مهم بنیاد است .
 
به گزارش ایثار واحد"استان مرکزی"، محمدصادق دوخائی در نشست با مدیرعامل کارخانه آلومینیوم اراک گفت:با توجه به اینکه کارخانه آلومینیوم یکی از قطب های صنعتی و مهم استان به شمار می رود می تواند تآثیر چشمگیری در ایجاد اشتغال و جذب نیرو در استان داشته باشد.
دوخائی افزود:استان مرکزی صنایع مادر وخوبی  مانند کارخانه آلومینیوم را درخود جای داده است  که می تواند باعث رونق اقتصاد در استان شود.
وی گفت:از مدیران صنایع استان انتظار می رود که قوانین جذب و استخدام فرزندان شاهد و ایثارگر را در زمینه های مختلف رعایت و اجرا نمایند .
دوخائی ضمن تشریح بسته های حمایتی و تشویقی بنیاد از فعالان اقتصادی ایثارگر گفت:کارفرمایان می توانند با اطلاع از بسته های تشویقی انگیزه خود را جهت جذب فرزندان شاهد وایثارگر داشته باشند .
درادامه مهدی ثقفی مدیر عامل آلومینیوم ضمن حمایت و استقبال از برنامه های بنیاد در زمینه جذب و استخدام فرزندان شاهد و ایثارگر گفت:این صنعت در طی چندماهه آینده دو پروژه مهم در زمینه توسعه به بهره برداری می رسد که می تواد زمینه جذب و استخدام بیش از 700 نفر از افراد بومی استان را در برگیرد که فرزندان شاهد و ایثارگر هم می توانند سهم مهمی داشته باشند.
ثقفی آمادگی خود را در مشارکت برنامه های بنیاد به خصوص در انجام طرح سپاس اعلام داشت .
گفتنی است این نشست عصر روز چهارشنبه مورخ 27 دی ماه 96 در دفتر مدیرعامل آلومینیوم با حضور مدیرکل و معاون تعاون بنیاد مرکزی و رئیس اداره اشتغال برگزار شد.
انتهای پیام/
 
 
کد مطلب: 232724