اولین جلسه ستاد شاهد شهرستان کلیبر برگزار شد
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۴۶
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران کلیبر: تعلیم و تربیت دانش آموزان شاهد و ایثارگر که یادگاران جهادگران دوران دفاع مقدس هستند، قدمی مثبت در راستای حفظ ارزش‌های انقلاب اسلامی است.
 
به گزارش ایثار آذربایجان‌شرقی از کلیبر، سه‌شنبه 26 دی‌ماه 1396 اولین جلسه ستاد شاهد با حضور رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران، مدیر آموزش‌وپرورش، معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی، معاون آموزشی، و سایر اعضای ستاد در محل دفتر مدیر آموزش‌وپرورش برگزار شد.
در این جلسه مصطفی معصوم زاده رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران خدمت‌رسانی به خانواده معظم شهدا و ایثارگران به‌ویژه فرزندان آن‌ها را یک وظیفه همگانی بیان کرد و گفت: باید تلاش شود دانش آموزان مدارس شاهد به‌عنوان افرادی وفادار به نظام، انقلاب و رهبری و دارای روحیه ایثارگری تربیت شوند.
وی از فرزندان شاهد و ایثارگر به‌عنوان یادگاران جهادگران دوران دفاع مقدس یادکرد و گفت: تعلیم و تربیت دانش آموزان شاهد و ایثارگر که یادگاران جهادگران دوران دفاع مقدس هستند، قدمی مثبت در راستای حفظ ارزش‌های انقلاب اسلامی است.
در ادامه عباداله محمدی مدیر آموزش‌وپرورش فرزندان معزز شاهد و ایثارگر را جز سرمایه‌های بی‌بدیل این نظام معرفی کرد و گفت: موضوع ترویج فرهنگ ایثار و شهادت از مأموریت‌های اصلی مدارس شاهد است و تلاش می‌کنیم با ترکیب این مفاهیم با موضوعات تربیتی در اجرای اهداف آموزش‌وپرورش که یکی از متولیان ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است اقدامات نتیجه بخشی را انجام دهیم.
گفتنی است تأکید بر برگزاری کلاس‌های جبرانی، ارائه راهکارهایی برای برگزاری کلاس‌های تقویتی و بررسی عملکرد کلاس‌های آمادگی کنکور دانش آموزان شاهد و ایثارگر جز اهم موضوعات مصوب در این جلسه بود.
اتمام پیام
 
کد مطلب: 232732