داخلی صفحه بوشهر خبر
 
مسابقات تنیس روی میز معلولین و جانبازان استان بوشهر در شهرستان دشتی برگزار شد
تاریخ انتشار : شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۲۵
رئیس هیات ورزش‌های جانبازان و معلولین شهرستان دشتی گفت: مسابقات تنیس روی میز معلولین و جانبازان استان بوشهر شامگاه جمعه با حضور 40 بازیکن در سالن فجر آموزش‌وپرورش شهرستان دشتی برگزار شد.
مسابقات تنیس روی میز معلولین و جانبازان استان بوشهر در شهرستان دشتی برگزار شد
 
به گزارش «ایثار بوشهر» به نقل از فارس؛ اشرف‌السادات هاشمی  امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان دشتی اظهار داشت: مسابقات تنیس روی میز معلولین و جانبازان استان بوشهر شامگاه جمعه با حضور 40 بازیکن در سالن فجر آموزش‌وپرورش شهرستان دشتی برگزار شد.
وی افزود: در این مسابقات شهرستان‌های دشتستان، گناوه، تنگستان، دشتی و بوشهر  حضور داشتند که در دو بخش نشسته و ایستاده بین خانم‌ها و آقایان رقابت‌ها انجام شد.
رئیس هیات ورزش‌های جانبازان و معلولین شهرستان دشتی تصریح کرد: در بخش ایستاده خانم‌ها دریایی از بوشهر، کیهان از دشتستان، خادمی و بهادر مشترک از گناوه مقام‌های اول تا سوم را کسب کردند.
هاشمی ادامه داد: در قسمت نشسته خانم‌ها خدری، یوسفی و یگانه هر سه از شهرستان گناوه مقام‌های اول تا سوم را از آن خود کردند و در بخش ایستاده آقایان بهمنی و ممنون از دشتستان نفرات اول و دوم و عنوان سومی نیز به شکل مشترک به کرمی و خسروی از دشتستان رسید.
وی یادآور شد: مجاهد از دشتستان، منصوری از تنگستان و نوری از بوشهر نیز در نشسته آقاین مقام اول تا سوم را کسب کردند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 232950