رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران اهر:
جانبازان اسناد افتخار نظام و همسران شان اسوه‌های صبر و فداکاری هستند
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۳۷
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران اهر در دیدار از خانواده‌های جانبازان متوفی این شهرستان گفت: جانبازان با خدای خود معامله نموده‌اند و بهای این معامله کمتر از شهادت نبوده و اجر آنان در پیشگاه پروردگارشان محفوظ است.
 
به گزارش ايثار آذربايجان شرقي از اهر شنبه 30 دي 1396 رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران اهر به‌اتفاق معاون تعاون و درمان این بنیاد از خانواده‌های جانبازان متوفی این شهرستان دیدار کرد.
احمد ابراهیمی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان اهر در این دیدارها ضمن دلجوئی از خانواده‌های جانبازان متوفی غلامحسین دهقان‌زاده و ایرج جاملو با همسر و فرزندان این عزیزان سفرکرده گفتگو نموده و پای درد دل آن‌ها نشست.
ابراهیمی گفت: جانبازان تجسم عینی ایثار و مردانگی هستند و به‌عنوان اسناد افتخار نظام مقدس جمهوری اسلامی در تاریخ جاودانه شده ­اند.
وی تصریح کرد: جانبازان با خدای خود معامله نموده‌اند و بهای این معامله کمتر از شهادت نبوده و اجر آنان در پیشگاه پروردگارشان محفوظ است.
ابراهیمی افزود: همسران جانبازان بامتانت و صبر خویش در دوران هشت سال دفاع مقدس و پس‌ازآن در تمام سال‌های مجروحیت در کنار جانبازان صبورانه ایستاده ­اند و از آنان پرستاری می‌نمایند که شایسته تقدیر است.
وی ادامه داد: همسران جانبازان اسوه‌های صبر و فداکاری هستند و وظیفه‌دارند فرزندانی را تربیت‌ کنند که با پیمودن پله‌های ترقی همچون پدرانشان مایه‌ی افتخار و سربلندی کشور شوند.
اتمام خبر
کد مطلب: 232982
 


 
 
روز پرستار و همسر جانبازان
 

نرگس جلیلی، مشاور امور بانوان شاهد و ایثارگر ...