نهادينه ساختن نام و ياد شهدا از مهمترين وظايف بنياد است
تاریخ انتشار : شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۰۵
مدیرکل بنیاد استان طی گفتگویی عنوان کرد: اگر بتوانیم جوانان عزیز میهن را با وصیت‌نامه شهدا و سبک زندگی آنان آشنا کنیم توانسته‌ایم کشور خود را از گزند بدخواهان بیمه کنیم.
 
به گزارش «ایثار» واحد چهارمحال و بختیاری؛ فریبرز نجفی مدیرکل بنیاد استان طی گفتگویی با بیان اینکه نهادینه ساختن نام و یاد شهدا از واجبات است گفت: هر اندازه در مسیر شهدا گام برداریم، به همان اندازه از تعلقات و گناهان فاصله گرفته‌ایم چرا که شهید نظر می‌کند به وجه الله یعنی اگر همرنگ شهدا شویم هدفمان تنها خدا می‌شود و تنها در جهت رضایت او قدم بر می‌داریم.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه وصیت‌نامه شهدا از بهترین بندگان خدا بیان‌شده گفت: اگر بتوانیم جوانان عزیز میهن را با وصیت‌نامه شهدا و سبک زندگی آنان آشنا کنیم توانسته‌ایم کشور خود را از گزند بدخواهان بیمه کنیم.
وی بابیان اینکه در بین شهدا، هم کسانی بودند که عالم بودند و با قلم خود دین را یاری کردند و هم کسانی حضور داشتند که با خون خود اسلام را احیاء نمودند گفت: حفظ آثار شهدا از مهم‌ترین کارهای بنیاد است که ما در این راستا توانسته‌ایم تمامی آثار بجای مانده از این عزیزان را که شامل وصیت‌نامه آن‌ها، مستندات دفاع مقدس و مصاحبه با جانبازان و ایثارگران عزیز است را جمع‌آوری و نگهداری کنیم که در این جهت تمامی نهادهای دولتی بالأخص سازمان صداوسیما با پخش مستندات و وصایای این عزیزان باید ما را در این امر مهم یعنی نهادینه ساختن نام و یاد شهدا یاری نمایند.
نجفی در پایان بابیان اینکه استان چهارمحال و بختیاری 2400 شهید تقدیم انقلاب نمود گفت: تمام همت بنیاد بر آن است که نام و یاد شهدا بخصوص شهدای استان را در جای‌جای این استان زنده نگه دارد.
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 233050
 


 
 
پژوهش زیربنای توسعه کشور
 

دکتر عبداله ارژندی؛ اداره کل روابط عمومی و اطلاع ...